Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Monitory LCD
  • /
  • Samsung SM741MP
  • /
  • 1

Opinie o Samsung SM741MP

Komputery Samsung SM741MP opinie
Cena/Jakość
5
Jakość obrazu
5
Parametry
5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Hilary / 2023-02-21

Pomocna kadra, najwyższa jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny moim zdaniem najlepsze jakie znalazłem. W 100% zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Fajnie, że taka firma działa w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

Gabriel / 2023-02-06

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie opiekuna. Ceny przynajmniej dla mnie moim zdaniem w porządku. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

~Robert / 2008-03-05

Zachęcony 3 letnią gwarancją, dostępnością "od ręki" przy cenie 869 zł kupiłem w MM w Gdańsku.Nacieszyłem się nim może 5 minut, potem obraz poprostu zniknął i wszystko zniknęło, było czarno.Dzwięku nie usłyszałem, obrazu telewizyjnego też nie widziałem, bo nie zdązyłem podłączyć anteny. Po tych kilku minutach moja przygoda z szaisungiem się zakończyła. W sklepie powiedzieli, że monitor działa, ale nie świeci, bo mu jakieś lampy siadły. Miało być 2 w 1 za cenę tylko 1, lecz niestety nie udało się. Na szczęście zabrali sobie to cudo z powrotem.Ostatecznie zdecydowałem się na kupno klasycznego monitora (telewizor kupię sobie osobno).Gdy piszę ten komentarz, tekst wyświetla mi się na HP w1907v.No i powiem wam, że HP to jest firma, na której się nie zawiodłem.Monitor jest rewelacyjny. Obraz żyleta (oglądanie filmów poezja). Dzwięk mimo, że z małych głośniczków jest czysty, wyraźny i słychać przestrzeń. Dla mnie super.Co do szajsunga, to był ostatni zakup tej firmy.Szkoda pieniędzy. Nie polecam.
Zalety

LCD i TV - 2 w 1 za niewelką kasę

Wady

Obraz kiepski.Pomysł dobry, szkoda tylko, że to nie działa.

Extra informacje

1 dzień

Komputery Samsung SM741MP opinie