Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Samsung SGH-X640
  • /
  • 1

Opinie o Samsung SGH-X640

Elektronika Samsung SGH-X640 opinie
Bateria
4.33
Cena/Jakość
3.33
Jakość wykonania
4
Parametry
3.33
Wyświetlacz
3.33

Średnia ocen

3.67

w skali od 1 do 5.

 

~Patrycja / 2007-12-26

Telefon mam od 2 lat.Moja opinia nie będzie wyglądała tak jak u innych, którzy nie znają dobrze swojego telefonu a zachwalają go.Telefon się sprawdził niejednokrotnie. Rozmawiając możemy nagrywać rozmowę, włączyć głośnik.Ksiązka telefoniczna jest barwna.Istnieje możliwość przypisania zdjęcia, melodii, obrazka do osoby dzwoniącej.Książkę podzieloną mamy na 3 zakładki.[ksiązka tel, zarządzanie,usługi].Ksiązka jest pojemna,mieści do 1000 wpisów.Menu przejrzyste,duża klawiatura i oddzielny "przycisk Internet" ułatwiają pracę na telefonie. Aparat jest nawet ok. Posiada dużo funkcji,albumy,5 x zoom,możemy ustalić wielkość zdjęcia, jakość fotografii, dobrać ramki, albo różne sekwencje wykonania zdjęcia. Stan pamięci SMS to 200smsów.Dzwięki nie są zbytnio "czyste". Jest Dyktafon [który możemy uruchomić podczas trwającej rozmowy i nagrać ową rozmowę].Wadą telefonu jest słaba bateria. Moja trzyma ok.3-4 dni. Ale są Samsungi SGH 640 , które potrafią trzymać 7- 12 dni.Słaba bateria to moja wina,gdyż źle ją sformatowałam.Pomimo wielu upadków z wysokości telefon nie rozwalił się.Klapka chodzi poprawnie, nie "chwieje" się na boki. Obudowa lubi się scierać w okolicach baterii i nad aparatem. Jest to też niestety moja wina gdyż nie założyłam od razu silikonu, a telefon noszę w kieszeni..Wadą jest też boczny przycisk aparatu.Nosząc telefon w kieszeni narażam go na ciągły ucisk i skutkiem tego są dziesiątki czarnych zdjęć.Przycisk z drugiej strony aparatu ma 2 funkcje. Możemy nim sciszać/podgłaszać dzwięk, albo odrzucać rozmowy. Bardziej ma on to 1 zastosowanie gdyż możemy niechcący odrzucić rozmowę bawiąć się np. dzwiękiem :) Telefon jest godny polecenia.
Zalety

subtelny kształt,obraz,ksiązka telefonicznasms zachowują się w momencie gdy ktoś zadzwoni i możemy dokończyć pisanie po zakończeniu rozmowy.

Wady

słaba bateria,boczny przycisk aparatu,brak mp3

Extra informacje

2 lata kupiłam na umowę 24 miesięcy w abonamencie za 55zł .Telefon za 49 zł.

~Kasia / 2007-10-30

Posiadam ten telefon juz 2 lata. Przedwszystkim jest wytrzymaly, lecz rysuje sie bateria (bateria jako kawalek panelu). jest malutki, ladny, wyświetlacz może byc chociaz nie jest az taki swietny. Zdjecia tez ok, widzialam gorsze ;) Jest wiele funkcji w aparacie, takie jak naprzyklad zoom (x5) sepia, odcien szarosci, negatyw itp. Dzwonki tragiczne tapety juz lepsze ;) Najgorsze co moze byc to pobczy przycisk od aparatu (tak jak wspomniano wczesniej) zawsze musze siedziec godzinami przy kasowaniu czarnych zdjec :( podobnie, jak ustawiamy gdy boczny przycisk (+-) odrzuca rozmowy. Majac telefon w torebce, plecaku czy kieszeni w czasie dzwonienia przez przypadek mozemy odzucic rozmowe, co zdazyzo mi sie juz nie raz.. :( Bateria wytrzymuje mi nawet do 2 tygodni, piszac bez przerwy smsy ;] Zeczywiscie gdy ktos chce podreczny telefon, z duzymi literami i cyframi, tylko do dzwonienia, esemesowania to goraco POLECAM :)
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
4.00
Zalety

bateria

Wady

obudowa, aparat, bocxne przyciski, wyswietlacz, dzwonki (!)

Extra informacje

1 rok 200zl

~Kati / 2007-08-24

mam ten telefon juz dwa lata. nie mialam do niego zadnych zastrzeżen. fajny, malutki, przeżył dużo upadków, nie zawiesza się, jak dla mnie może być, bo nie jarają mnie rzeczy typu mp3, aparat i inne w telefonach. telefon jest do dzwonienia! wiec jesli chcesz mały poręczny telefonik to polecam.Jeżeli ktos liczy na cos wiecej to nie za bardzo. aparat...kiepski; nie wygodnie sie otwiera klapka, a juz napewno podczas jazdy autem;/ , przycisk do aparatu z zboku... tragedia!!! robią sie same zdjęcia w torebce! funkcje takie podstawowe...; tragiczne dzwonki i tapety. Podsumowując: jesli ktoś szuka czegoś malutkiego tylko do dzwonienia to polecam X640 i X480(ten nie ma aparatu i jest mniejszy); jeśli ktoś liczy na jakies fajne bajery w nim... to sie przeliczy!PZDR
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.20
Zalety

mały, bateria ok.

Wady

j.w.

Extra informacje

2 lata (chyba mi oferowali za około 150zł)

~Myszulka / 2007-08-08

Mam ten telefon już rok, zamierzam zmienić bo mi się już znudził,hehe. Ogólnie to jestem z niego zadowolona, bateria nawet spoko długo trzyma. Muszę powiedzieć, że jest też wytrzymały... często mi spadał ale jakoś się nie psuł. Największą jego zaletą była dal mnie wielkość... malutki, wszędzie się zmiescił.Denerwujący jest przycisk z boku włączjący aparat... czasem sam mi się włączał, gdy miałam go w kieszeni i robił zdjęcia.Ale pomimo wad polubiłam go i ciężko mi się będzie z nim rozstać.rok 300zł
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.80
Zalety

Wady

Extra informacje

rok 300zł

Elektronika Samsung SGH-X640 opinie