Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Aparaty cyfrowe
  • /
  • Samsung NV10
  • /
  • 1

Opinie o Samsung NV10

Elektronika Samsung NV10 opinie
Cena/Jakość
3
Jakość zdjęć
4
Parametry
5
Wyposażenie
4
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.20

w skali od 1 do 5.

 

Samsung NV10 opinie Samsung NV10
4.20 1514

~To / 2007-11-17

Świetny aparat, jestem z niego bardzo zadowolony. Jest bardzo solidnie zrobiony, świetnie leży w dłoni. Można go nosić niemal codziennie ze sobą w eleganckim dopasowanym futeraliku na pasku. 10 mil pikseli to wciąż rzadkość w tej klasie. Takie ich upchanie na małej matrycy powoduje jednak iż w gorszych warunkach zdjęcia nie zawsze są najwyższej jakości. Widać to po objętości zdjęć te lepsze mają ok 5 Mb a w gorszych warunkach 1,5-2 Mb Ma mnóstwo funkcji, mocną samootwierającą się lampę błyskową, bardzo dobry tylny wyświetlacz i panel dotykowy który może nie ułatwia obsługi, ale robio niesamowite wrażenie. Można łatwo segregować zdjcia w aparacie dzięki przemyślanemu katalogowi.Spokojnie może służyć jako domowa kamera do krótkich niekrępujących nikogo klipów ze spodkań z przyjaciółmi. Całkiem dobrze nagrywa filmy z dżwiękiem do pojemności karty. Ma też malutki pilocik dzięki którem można zrobić sobie zdjęcie samemu lub wyświetlać zdjęcia w TV. Filmy są skompresowane w plikach avi, które odtważać można chyba tylko na komputerze.
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
4.20
Zalety

Jakość wykonania, ekran dotykowy z ładnym menu, dobra jakość zdjęć w dużej rozdzielczości, lampa błyskowa, balans bieli, 3x zoom optyczny liczne programy tematyczne. Pilot w zestawie.

Wady

Nienajlepszy stabilizator obrazu. szybko się nagrzewa i rozładowuje bateria więc trzeba będzie pewnie dokupić dodatkowy akumulatorek, oprogramowanie raczej kiepskie bez polskiej wersji językowej.

Extra informacje

10 miesięcy

Elektronika Samsung NV10 opinie