Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Literatura
  • /
  • Roland. Mroczna wieża I
  • /
  • 1

Opinie o Roland. Mroczna wieża I

Książki Roland. Mroczna wieża I opinie
Jakość wydania
4.67
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Tomasz / 2023-01-17

Wspierająca obsługa, super jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem niewygórowane. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Katarzyna / 2023-01-06

Na początku miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych osób - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny przynajmniej dla mnie konkurencyjne. W 100% polecam, dzięki i ode mnie macie najwyższą ocenę.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Monter / 2007-07-27

Tak... zaczęło się od opowiadania, które przeczytałem w "14 mrocznych opowieściach" i od razu sie zakochałem.Zaraz pojechałem do Krakowa żeby kupić tę książkę (jak się okazało pierwszą z serii aż siedmiu) i przeczytałem od deski do deski razem z długim acz bardzo interesującym wstępem autora.Sam autor pisze iż seria jest jego największym dziełem."Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim."Oto pierwsze zdanie i ogólne streszczenie pierwszego tomu.Pierwszy kontakt ze wspaniałym nowym światem, strzępki historii, ogólny zarys fabuły...GORąCO ZACHęCAMCzytając inne książki Kinga zawsze czułem się przytłoczony, ciężki. Tu jest zupełnie inaczej. Książka przechodzi tak lekko, że aż się czuje pustkę
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
4.50
Zalety

Wspaniała fabułacudowny nowy światprzed nami jeszcze aż sześć części

Wady

najkrótsza z serii

Extra informacje

3 lata

Książki Roland. Mroczna wieża I opinie