Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Pianina cyfrowe
  • /
  • Roland HP-3e
  • /
  • 1

Opinie o Roland HP-3e

Instrumenty muzyczne Roland HP-3e opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
5
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Franciszka / 2023-02-07

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc konsultanta. Ceny moim zdaniem niezbyt niskie, ale adekwatne do jakości. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Monika / 2023-01-08

Zaangażowana obsługa, doskonała jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem niskie. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

~wojtek / 2009-01-11

Gra na tym instrumencie to sama przyjemność. Niestety są też minusy. Jednym z nich jest słyszalna praca zasilacza, co w tej klasie instrumentów nie powinno mieć miejsca. Ponadto w brzmieniu organów jazzowych (czyt. Hammondowskich) efekt wibrato można uzyskać dopiero przy znacznym naciśnięciu klawisza (brak pokrętła "Wheel"). Barwa El. Piana daleka od doskonałości ( w porównaniu do 12 lat starszego amerykańskiego ENSONIQA wypada blado). Mógłbym jeszcze trochę ponarzekać, lecz wszystkie ww. niedociągnięcia techniczne rekompensuje wspaniałe brzmienie podstawowego piana, akustycznego basu a nade wszystko młoteczkowa klawiatura, świetna dynamicznie, wyśmienicie wyważona. Polecam to pianino zarówno zawodowym muzykom, jak również początkującym, którzy rzeczywiście chcą grać a'la Oscar Peterson lub Krystian Zimmermann (proszę z daleka omijać instrumenty, które w wielu sklepach są reklamowane jako "Instrument najlepszy do nauki gry" - konkretnych firm nie wymienię, lecz cena instrumentu poniżej 1000zł powinna dać wiele do myślenia (nie jestem snobem ani zamożnym człowiekiem). Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno w graniu domowym, tzn. dla Siebie jak również na scenie.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.75
Zalety

Doskonała klawiatura, dynamika, brzmienie podstawowego piana i basu akustycznego, jakość wykonania

Wady

Słyszalna przy cichej grze praca zasilacza, zbyt mało jak na cenę rodzajów brzmień

Extra informacje

3 lata, cena 8000 tys.

Instrumenty muzyczne Roland HP-3e opinie