Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Keyboardy
  • /
  • Roland EXR-3
  • /
  • 1

Opinie o Roland EXR-3

Instrumenty muzyczne Roland EXR-3 opinie
Brzmienie
4.67
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
5
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.83

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Artur / 2023-01-25

Zorientowana na klienta kadra, dobra jakość, błyskawiczna dostawa, ceny z mojego punktu widzenia adekwatne. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Fabian / 2023-01-12

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco profesjonalnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny według mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i do zobaczenia wkrótce.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

joodo / 2007-03-21

witam, miałem exr-3 przez 1,5 roku. grałem tylko na żywo i doskonale się do tego nadawał. Swietne style z mozliwością wymiany. Nawet ładne bzmienia ale troche za mało akordeonów i" lipne" gitary elektryczne ale poza tym nieźle. Ale po pewnym czasie..... pojawiło m isie wiecej utworów i nie było gdzie pomieścić zapisów i to był główny powód mojej zamiany na Yamahe psr-2100 gdzie mam piekny, duzy wyswietlacz na którym mam wszystko jak na dłoni. nieograniczona ilość zapisów. zmiana ustawień utworu podczas koncertu to kilka sekund i ogólnie troche inna klasa. Poza tym dziwne jest dla mnie robienie 2 klawiszy rózniących sie tylko stacją dysków (exr-5)
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.50
Zalety

+Świetne style+bezproblemowe USB+profesjonalny wygląd

Wady

+mały wyświetlacz+ograniczone funkcje zapisu ustawień+głośna klawiatura (na małej głosnosci bardziej słychać klawisze niż brzmienie ;-> )

Extra informacje

od 2.2005 do 9.2006 cena: 1890

Instrumenty muzyczne Roland EXR-3 opinie