Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Rabkoland
  • /
  • 1

Opinie o Rabkoland

Podróże i wypoczynek Rabkoland opinie
Atrakcje
4.5
Obsługa klienta
4.75
Poziom cen
4.75

Średnia ocen

4.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

~Dominika / 2017-08-25

Świetne miejsce stworzone dosłownie pod dzieci. Nie ważne ile lat ma twoja pociecha, jestem przekonana że znajdzie tam coś dla siebie. Spokojnie można spędzić tam dzień całą rodziną i nie znaleźć ani grama nudy. My bawiliśmy się super, a nasze dzieci są zachwycone tym wypadem.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Milunia1955 / 2016-06-01

Świetny park rozrywki! Rzadko bywam w takich miejscach, chciałam spróbować czegoś nowego... i się nie zawiodłam! Polecam wszystkim! Naprawdę warto. Sama najchętniej wybrałabym się tam drugi raz :)
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Bardzo dużo atrakcji

Wady

Extra informacje

~Marta / 2016-06-01

Jeśli chcesz spędzić gdzieś dzień pełen atrakcji ze swoją rodziną to jedno z najlepszych miejsc gdzie można się zabawić i miło spędzić czas. Chyba, że wybierasz się na randkę i chcesz żeby Twoja dziewczyna trochę się pobała i do Ciebie przytuliła ze strachu. To spotkało właśnie mnie. Razem ze swoim chłopakiem wybraliśmy się do Rabkoland'u. Na początek wata cukrowa, młyn widokowy, Thunderbalt. Wszystko super. Podziwianie widoków , mały strach na kolejce. Ale najlepsze zawsze zostaje na deser. Wielki Straszny Dwór. Ciemności i różne inne strachy są idealne na randkę . Miłe wspomnienia i mały dreszczyk emocji. Tak własnie zapamiętałam Rabkoland. Polecam. Dla każdego coś dobrego.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.33
Zalety

Dla każdego znajdzie się coś co go zainteresuje. Super sprawa dla wycieczek szkolnych, wypadów rodzinnych i ze znajomymi.

Wady

brak

Extra informacje

bilet kupiony przez internet

~Karolina / 2016-05-31

Jak na polskie realia i fakt, że w Polsce jest parków rozrywki jak na lekarstwo, to Rabkoland jest kandydatem na mocne +3. Dobry pomysł na weekendowy wypad z rodziną, który zapewni rozrywkę na dobrym poziomie, szczególnie dla najmłodszych. Mimo tego, że niektóre atrakcje w Rabolandzie "trącą myszką", to są one po aktualnych przeglądach, stosunek ceny do ich ilości jest wręcz bardzo dobry, a dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Na najwyższym poziomie jest obsługa kompleksu, która ma nieustannie uśmiech na ustach, jest pomocna i niezwykle sympatyczna. ;-)
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.33
Zalety

pomocna i fachowa obsługa parku, różnorodność atrakcji dopasowana do dzieci w każdym wieku, doskonałe ceny

Wady

nie da się ukryć, że park wymaga gruntownego remontu i zmiany wyglądu niektórych sprzętów, ale to nie przeszkadza w dobrej zabawie ;-)

Extra informacje

W Rablkolandzie byłam wielokrotnie - każda wizyta wiąże się z pozytywnymi wspomnieniami, a do tego sporo piniędzy zostało w kieszeni w porównaniu z niektórymi parkami rozrywki. ;-)

Podróże i wypoczynek Rabkoland opinie