Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Polsystem SI Sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o Polsystem SI Sp. z o.o.

polsystem.pl

Wrocław

Internet Polsystem SI Sp. z o.o. opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Emanuel / 2023-02-27

Na początku nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny wg mnie w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Izabela / 2023-02-11

Profesjonalna załoga, extra jakość, szybka wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie konkurencyjne. W pełni zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Cieszę się, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Zenon / 2022-09-18

Specjalnością spółki Polsystem jest przeprowadzanie wdrożeń systemów rejestracji czasu pracy. Swoje usługi firma wykonuje kompleksowo, obsługując cały proces wdrażania systemu. Opracowuje projekt, dostarcza i instaluje opracowane przez siebie, autorskie oprogramowanie w wersji desktopowej, które uzupełniają aplikacje mobilne i webowe. Zabezpiecza także całą tecniczno-sprzętową stronę przedsięwzięcia. Od przygotowania projektu i wydruku kart zbliżeniowych, po montaż kompletnej infrastruktury, czytników, terminali, okablowania, bramek obrotowych. Oczywiście firma szkoli również pracowników, gwarantuje usługi serwisowe oraz wsparcie powdrożeniowe. Oferta spółki Polsystem nie nie jest ograniczona jedynie do systemów rejestracji czasu pracy. Polsystem oferuje także systemy KD oraz inne rozwiązania systemowe pozwalających na usprawnienie działania i rejestracji procesów zachodzących w firmach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Same zalety

Wady

Brak wad

Extra informacje

Pełen profesjonalizm

Internet Polsystem SI Sp. z o.o. opinie