Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • Play Online
  • /
  • 1

Opinie o Play Online

Internet Play Online opinie
Cena
2.37
Niezawodność
1.71
Obsługa klienta
1.84
Parametry
1.82

Średnia ocen

1.94

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1069

dodanych opinii

 

Igor / 2024-03-25

Najgorsza sieć w Polsce. Zawiesza numer bez informowania klienta, oddaje go komuś innemu i kłamie w biurze obsługi klienta Tragedia, żenada i kpina
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Najgorsza sieć w Polsce

Extra informacje

3 lata

ArtMacabre / 2024-01-09

Internet mobilny to porażka. Zachęcony zasięgiem w smartfonie zdecydowałem się na internet mobilny w domu głównie z powodu niedawno przeprowadzonego remontu, niestety, z wieczorami mam zawrotną prędkość 2 mega co powoduje że nic nie można obejrzeć, kontakt z Play pomógł na chwilę, przez kilka dni miałem ok 20 mega. Nie polecam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.75
Zalety

jest

Wady

prędkość, jakość, cena

Extra informacje

Dragon / 2023-12-19

Play..... Oszukuje, okrada, nic nie daje a zabiera dużo. Biorą pieniądze i oszukują. Złodziejska sieć. Nigdy więcej Play. Wszyscy powinny rezygnować z ich usług bo to złodzieje.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

0

Wady

100%

Extra informacje

Roman / 2023-10-07

TRAGEDIA !!! Dzwonią, namawiają na migrację z UPC do Play. Zrobiłem duży błąd zgadzając się. Miało być to samo, ale taniej i lepszy sprzęt. Sprzęt okazał się gorszy. Pilot to jakiś żart. Uciekło wiele usług (np. cofanie programów, personalizowanie kanałów itp), a program i inne ich strony bardzo nieczytelne i trudny do nich dostęp ( skąpy pilot, beznadziejne menu). Zrezygnowałem więc, prosząc o powrót do UPC. Zapewniali że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak zaraz po porśbie powrotu do UPC wyłączono mi wszystkie usługi. Bez internetu i telewizji prawie 3 doby. Na dodatek sprzęt ( dekoder i ruter) musiałem odesłać na własny koszt. Nie ja się prosiłem o tą igrację, dlaczego więc muszę ponosić jakie kolwiek koszty. Dodam też, żeby cokolwiek się dowiedzieć czy wyjaśnić, wykonywałem po kilka połączeń telefonicznych dziennie. Tam nikt nic nie wie. Przełączają jeden do drugiego. Jednego dnia dowiaduję się od konsultanta że wysłał zgłoszenie o przywrócenie niesłusznie wyłączonych usług, na drugi dzień że nie ma żadnego zgłoszenia. Usług nie przywrócono. Dopiero podłączył technik, który przywióżł sprzęt UPC. Zero kompetencji. OMIJAĆ P4 DUUUŻŻŻYM ŁUKIEM.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.25
Zalety

Brak

Wady

Mnóstwo

Extra informacje

Selene / 2023-09-21

Gorszego badziewia w życiu nie miałam, jakim cudem światłowód mógłby być wolniejszy od zwykłego internetu? Niech powie wam to Play! Bo tylko oni są w stanie zdziałać coś takiego. pakiet 600 Mb/s? HAHAHAHAHAA w przerwach od posiadania zerowej prędkości może i tak, szkoda że te przerwy trwają minutę. Posiadaliśmy wcześniej ten sam pakiet od UPC i nie było żadnych problemów dopóki Play nie wykupił UPC. Życzę szybkiego upadku, o sam rów mariański, bo to że spadek prędkości nie jest na minusie to chyba cud.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Żadnych, absolutnie, gdybym mogła nabazgrałabym w tym miejscu wielkiego minusa ale sie nie da

Wady

Jakbym miała wypisywać wszystko, siedziałabym tu rok. Wszystko od samych podstaw to beznadzieja

Extra informacje

Ewa / 2023-09-19

Obsługa Play udzielała mi kilkukrotnie nieprawidłowych informacji dotyczących niedziałającego routera (rzekomo był kilkukrotnie zdalnie restartowany zdalnie, ale ani razu po kilkunastu dniach nie udało się go uruchomi. Niestety nie otrzymałam również ani na infolinii ani na czatach z konsultantami aktualnych informacji dotyczących zwrotu serwera ani oraz warunków jego zwrotu. Nie doczekałam się również żadnej odpowiedzi telefonicznej ani pomocy Pana, który instalował router. W efekcie Play zażądał ode mnie po 3 miesiącach użytkowania (przez ten czas połączyłam się na samym początku z siecią kilkukrotnie - z przerwami) zwrotu kosztów za router w wysokości dwudziestokrotnego miesięcznego abonamentu. Nie polecam nikomu usług tej firmy. Brakuje tu rzetelnej obsługi klienta, komunikacji, jakiejkolwiek chęci pomocy i skutecznego rozwiązywania problemów. Zalety brak Wady brak spójnej i prawidłowej komunikacji, zła obsługa klienta, nierzetelność, traktowanie klienta przedmiotowo
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

wojtek / 2023-09-19

JAWNA LICHWA ! UMOWY FORMUŁOWANY W TAKI SPOSÓB BY NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ ABONAMENT STAŁY ZMIENIA SIĘ CAŁY CZAS PO ODEJŚCIU JEDNEGO TELEFONU ABONAMENT W CUDOWNY SPOSÓB JESZCZE WYŻSZY MIAŁ BYĆ NIZSZY NIKT NIC NIEWIE ZŁODZIEJSKIE PRAKTYKI W TYCH CZASACH ŻE NIKT NIE CHCE SIĘ TYM ZAJAĆ TO ŻGROZA OGÓLNIE TO ZŁODZIEJE OSZUŚCI A ICH USŁUGI W MOJEJ OKOLICY TO PONIZEJ GODNOĄĆI ZERO ZASIĘGU ! SZKODA CZASU NA OSZUSTÓW PRZECHODZĘ DO ORANGE MAM DOSĆ SZARPANIA SIĘ Z DEBILAMI !!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

ZASIĘG INFOLINIA OSZUKAŃCZE PRAKTYKI NA ABONAMENCIE

Extra informacje

faktura zamiast po odejściu telefonu spłacony umownie powinna zmaleć niestety u nich wzrasta i wymyślają cuda !!

Jan / 2023-09-13

Usługi wykonuje niedbale o klientów .Umowa o poczcie przychodzącej 151-300Mbs \\r\\n speed test pokazuje ok.87Mbs w terenie warszawy Bielan, badanie w różnych porach dnia. Trzykrotne interwencje w UPC a teraz przejął play i jest to samo. Internet ślimaczy , jak mowią informatycy ,aby dziś dobrze pracował musi miećco najmniej ponad 100Mbs . UPC (play) na 4 ponaglenia (poprzez kontakt @upc.pl \\r\\no naprawę , nawet nie odpowiedziało .Natomiast faktury wystawia terminowo i oczekuje zapłaty nawet za usługi na zamówione(ciąga po sądach ) . Co pozostaje tą \\r\\nfirmę omijać dużym łukiem !!!.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Nasze tel.komórkowe w Warszawie jako tako działają.

Wady

Nie szanuje klientów ich praw ,lekceważy ich, jak ktoś protestuje ,reklamuje jakość usług .

Extra informacje

Stara się złapać klientów przez nagminną reklamę w mediach, zamiast przyciągać jakością usług i dbać o tego co ma. Uważajcie na zablokowanie premium i inne wysoko płatne, bo mogą być kłopoty, przejmuje obciążenia WhatsAppa bez zlecenia tego w umowie.

Reta / 2023-09-03

Nie wiem co mnie pokusiło zmienić operatora, zasięg, roaming do ***, wiadomości przychodzą a za granicą połączenia alarmowe brak internetu, najgorsza firma telekomunikacyjna a obsługa sprawnie umie wprowadzać w błąd i kłamać, widać dobrze ich szkolą . NIE Polecam, chyba że ktoś ma niskie ciśnienie to niech sobie podniesie. Szkoda że fot się nie da wstawić, mam skriny jak za*** działa. Nie polecam, odradzam, radzę mijać szerokim łukiem Playa.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszyskie mozliwe

Extra informacje

Ziemowit / 2023-08-17

Wizyta w salonie Play nie była zadowalająca. Po wejściu do salonu, nie zostałem powitany, co sprawiło, że poczułem się niekomfortowo i nieprzyjęty. Moim celem było jedynie zapytanie, czy mogę otrzymać nowy telefon. Niestety, konsultant nie okazał zrozumienia i zainteresowania, a wręcz przeciwnie – wykazywał arogancję i nieodpowiednią postawę. Mimo mojego grzecznego zachowania, konsultant nie posiadał wystarczającej wiedzy, co wpłynęło negatywnie na całą sytuację. Zaproponowałem, że nie musi mnie obsługiwać, jednak finalnie powiedział mi, że mam opuścić salon, przestając mnie obsługiwać. Wyraziłem swoje zaniepokojenie faktem, że weryfikacja przeszła tylko na aktywację nowego numeru telefonu. Jestem byłym pracownikiem i nigdy w życiu nie zachowałbym się w taki sposób. To doświadczenie bardzo negatywnie wpłynęło na moje postrzeganie firmy. Jestem rozczarowany tym, że pracownik o imieniu Jan Stanisław Dul, o numerze SID D001803081, nie tylko brakowało mu właściwej wiedzy, ale także zachował się arogancko i nieprofesjonalnie. Bardzo chciałbym, aby Agnieszka Lesisz dowiedziała się o tym zdarzeniu, ponieważ uważam, że to było dla mnie bolesne doświadczenie. Z uwagi na tę sytuację, zamierzam podzielić się swoją opinią w internecie. Z mojej strony oczekiwałbym przynajmniej przeprosin oraz przemyślenia przez firmę tego incydentu. Z zaniepokojeniem wysyłam tę opinię. Z poważaniem, Ziemowit Kaczyński
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

No

Wady

Wystarczy opinia

Extra informacje

122

Robert / 2023-06-29

Masakra. Przenosiłem nr firmowy do Play. Ktoś źle wprowadził nr karty SIM. Czekam tydzień na reklamację. Klienci nie mogą się dodzwonić. Sprawa do sondu .
Zalety

Żadnych

Wady

Same

Extra informacje

dhasbdaisbfhubfhjabjhfbhahbjfd / 2023-06-22

Tragiczny internet, który stracił na jakosci przez ostatnie 2 lata. Internet domowy w dni typu sobota niedziela, piatek - nie działa( w sensie jest ale tak jakby go nie było), przez to jak obciążona jest infrastruktura. Obsługa klienta nic nie jest w stanie zrobic. Jest nic nie warta, nie warto sie fatygować. Ostatnie pół roku - to był powrót chyba do neostrady. Internet w telefonie jest lepszy ale i tak pozostawia dużo do życzenia. Z mojej strony było w tym roku chyba ze 50 telefonów. Dni, w których internet wogole nie działał zdarzały sie często. Nie polecam. Uciekajcie od tego operatora.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Można wypowiedzieć umowe, inny operator dozowlony

Wady

internet, bohater tego tekstu

Extra informacje

2 lata

Andrzej Wysocki / 2023-05-16

Polecam operatora Play. Jedyny ,godny uwagi. Miałem wiele zastrzeżeń jednak wszystko zostało załatwione z korzyścią dla mnie. Konsultanci Play 'a podeszli profesjonalnie do mojej sprawy. Jestem zadowolony. Dodam ,że w większości korzystam z roamingu. Nie pamiętam, aby inny operator tak dbal o klienta.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

Profesjonalne podejście

Wady

Żadnych

Extra informacje

Jan / 2023-04-30

Od m-ca zmieniłem operatora Orange na Play, umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Dziś z pełna odpowiedzialnością stwierdzam, że Play jest najdroższy i świadczy usługi na beznadziejnym poziomie. Ustawicznie brak jest "sieci", możliwości z korzystania z telefonu w pełnym zakresie, przykładowo wczoraj 29.V. i dziś 30.05 - całe dni. Przy zgłoszeniu telefonicznie na wskazany numer czeka się długo i bezskutecznie. Obsługa oczekuje wysokich ocen. To jakaś paranoja.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

nie ma zadnych

Wady

wysokie opłaty, brak deklarowanych usług,

Extra informacje

nie skuteczne reklamacje zgłoszeń o braku usług

Aga Widomska / 2023-04-18

Jak miałam 18 lat po szkole to poszłam pracować do Gimnazjum w Szczyrzycu jako sprzątaczka dość szło ale pewnego dnia postanowiłam sfotografować kantorek tak z ciekawości a miałam telefon htc desire 820 z Media Expert i wyszło mi coś z czarnymi oczami na zdjęciu i czarnymi włosami i białą sukienką potem wydawało mi się że to widzę w telefonie na ekranie, oczywiście ze strachu usunęłam to zdjęcie uciekłam stamtąd ale do tej pory boję się gimnazjum nie wiem czy dzieci powinny się tam uczyć?
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

0

Wady

0

Extra informacje

0

Chudy / 2023-02-25

Śmiech na sali. Posiadam internet światłowodowy 600MB/s od grudnia 2022 roku, w pokoju w którym jest modem Wi-Fi nie da się nawet na wykłady na studia w aplikacji Teams zalogować bo tak słaby internet. Obsługa klienta w sklepie bardzo dobra, lecz centrala to dno, zgłoszeń było już 6, na każde zgłoszenie dostałem odpowiedź "kopiuj/wklej" o treści "zweryfikowałem prace modemu i widzę, że modem jest poprawnie zalogowany do sieci, parametry pracy oznaczone są jako prawidłowe. Po stronie sieci nie widać żadnych nieprawidłowości. Nie widzę potrzeby na umawianie technika" Próbowałem ściągnąć plik o rozmiarze 50Mb, potrzebny był do pracy, szacowany czas oczekiwania na pobranie pokazało mi 7 miesięcy 28 dni i 9 godzin. Nie polecam. Jest to najgorszy internet jaki w życiu miałem. Pierwsze neostrady były szybsze i lepsze niż ta porażka z Play....
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

wszystkie

Extra informacje

3 miesiące

Mąrian / 2022-02-20

Tragedia, zawsze przeciążona sieć
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

4lata

kmiecionz / 2018-05-13

korzystalem juz z kazdej sieci oprocz tu biedronka i wszedzie wykorzystuje srednio 3,5 giga dziennie, a w play jakims cudem na 3 roznych kartach sim 4giga rzekomo zuzywam w godzine, tu juz nie chodzi o zawyzanie wykorzystanych giga tylko o kosmiczne i nierealne zawyzanie, 4giga nawet nie ogladajac filmow tylko przy przegladaniu stron i zuzywanie miedzy 10 a 20 giga dziennie z 3 roznych numerow, a w kazdej innej sieci o dziwo zawsze miedzy 3 a 4 giga na dobe...
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

~aldona szymanik / 2017-09-03

Borykam sie ponad miesiac czasu z problem ktory wynikl z winny play i nie potrafia rozwiazac.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Bardzo duzo.

Extra informacje

~t / 2017-08-29

Internet dodatkowy w mixie super, wszystko super(rozmowy tez i smsy)Wszystko za 30zl na miesiac i byl jeszcze telefon ze bajer sluchawkami za 1zl.Nie dziwne ze maja problemy ze oplacalnoscia dzialania firmy.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

rozmowy,internet

Wady

w tym przypadku brak

Extra informacje

5 lat, ta oferta około 2lat, Warszawa

Internet Play Online opinie