Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Philips HQ 7180
  • /
  • 1

Opinie o Philips HQ 7180

Elektronika Philips HQ 7180 opinie
Bateria
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Parametry
5
Wyświetlacz
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Feliks / 2023-03-02

Profesjonalna ekipa, extra jakość, sprawna wysyłka, ceny według mnie konkurencyjne. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Iga / 2023-02-28

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco profesjonalnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny według mnie najlepsze jakie znalazłam. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i do szybkiego zobaczenia.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

~szyb / 2007-09-30

Super golarka. Polecam wszystkim.Golarka posiada wydajny akumulatorek. Na jednym naładowaniu można golić się codziennie przez ponad tydzień. Czerwona lampka informuje użytkownika, że powoli wyczerpują się akumulatorki, ale spokojnie można jej używać do 3 razy (po mniej więcej 3 minuty).Dwa miesiące po zakupie golarki musiałem ją oddać do serwisu. Zepsuł się włącznik. Sprawa została załatwiona w mniej niż 2 tygodnie i dostałem nową tego samego typu. Tak więc duży plus dla serwisu. Łącznie (od daty zakupu, czyli z wymianą) mam ją już prawie rok i spisuje się bez zarzutu. Dodatkowo klient dostaje etui podróżne, pędzelek do czyszczenia i osłonę na ostrza.Golarka warta swojej ceny.Podobno warto zwrócić uwagę przy zakupie czy golarka jest produkcji holenderskiej. Są one ponoć bardziej niezawodne i nie ma z nimi problemu z gwarancją (w całej Europie). Chińskich (choć są nieco tańsze) sprzedawcy nie polecają. Łatwo sprawdzić na obudowie skąd pochodzi golarka.
Zalety

akumulatorki, serwis, jakość golenia, etui.

Wady

nie widzę

Extra informacje

1 rok, ok 465zl (teraz kosztuje ok. 430zl)

Elektronika Philips HQ 7180 opinie