Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Monitory LCD
  • /
  • Philips 190S7FS
  • /
  • 1

Opinie o Philips 190S7FS

Komputery Philips 190S7FS opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1

dodanych opinii

 

~timm / 2007-11-08

Po pół roku użytkowania ( dosyć intensywnego- średnio 8- 10 godz/dziennie), spisuje się bez zarzutów. Zero bad- pikseli !!! Matryca świecąca dosyć równomiernie, bez przyciemnień na bokach, czy rogach. Kąty widzenia ( boki, góra) dosyć dobre jak na tą klasę matrycy, słabiej wypada widok od dołu ( ale występuje to we wszystkich oglądanych przeze mnie przy zakupie, LCD- kach tej klasy). Jasność/ kontrast, może nie najwyższa, ale w zupełności wystarczająca (nie ma potrzeby podciągania parametrów na maxa). Jakość obrazu ( grafika/foto) bardzo dobra.Przejścia tonalne, zarówno czerń- szarość, jak i kolor zadowalające. Niewielkie różnice w kolorze obraz/wydruk foto, ale to też kwestia wyregulowania kolorów. Czas reakcji matrycy w/g producenta 8ms. W przeprowadzonych testach trochę wyższa. Jednak przy oglądaniu filmów nie widać smużenia obrazu. Monitor zakupiłem w zaprzyjaźnionym sklepie komputerowym. Polecił mi go sam właściciel sklepu.Posiadam komputer już nie najmłodszy ( karta graficzna na AGP, złącze D-Sub), posiadacze grafiki na PCI ze złączem DVI osiągną jeszcze lepszy obraz. Ogólnie monitor bardzo dobry( za te pieniądze), dla osób którym ważniejszy jest obraz, niż futurystyczny wygląd dla przystrojenia pokoju. POLECAM!!!
Zalety

gwarancja(zero bad-pikseli przez 1-wszy miesiąc użytkowania), równomiernie świecąca matryca, złącze D-Sub/DVI, przycisk AUTO- kalibracji obrazu, zasilacz w obudowie monitora.

Wady

Do tej pory praktycznie nie stwierdziłem. Drobnostki: brak polskiego menu, brak głośników( w innych jeżeli są, to i tak jakość dźwięku praktycznie żadna), brak regulacji wysokości.

Extra informacje

ponad 6 m-cy / koszt 800zł

Komputery Philips 190S7FS opinie