Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Stacje obsługi i warsztaty
  • /
  • Peyo MOTO Garage
  • /
  • 1

Opinie o Peyo MOTO Garage

Rzeszów

Motoryzacja Peyo MOTO Garage opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Paweł71 / 2023-01-24

Super serwis, szef bardzo miły, rozmowa z klientem na 6+, usterki znalezione dość szybko w nietypowym motocyklu, protokół oddania świadczy o profesjonalizmie, jestem zadowolony z naprawy na pewno skorzystam z serwisu w przyszłości.

Adrian / 2022-12-05

Najlepszy serwis ever! Mega pozytywne zaskoczenie! Wart polecenia - panowie sprawdzili się na medal .Jasne zasady, zakres prac ustalony bez niespodzianek a i cenowo przystępnie

Jakub / 2022-12-05

Kapitalny serwis !!! Zaczynając od właściciela który jest mega fachowcem i przed wszystkim budzi zaufanie.Jeśli ktoś jest laikiem w kwestii napraw motocykli to z pewnością nie będzie się czuł "dojony " na kasę :) Ale po kolei ,moto zostało ode mnie odebrane w weekend kiedy warsztat tak na prawdę nie pracuje i nie było z tym najmniejszego problemu. Powiedziałem co chcę żeby było zrobione i w odpowiedzi dostałem rzetelną wycenę i sugestię co można jeszcze zrobić bo coś wyszło na przeglądzie a co mogę sobie darować bo część jest w bardzo dobrym stanie technicznym i szkoda wywalać na to kasę.Usługa jak na warunki stołeczne została zrobiona ekspresowo,moto przywiezione na miejsce (także w dzień kiedy warsztat nie pracuje). Motocykl był umyty ,nawet zmatowiałe plastiki zostały podratowane chociaż nie było o tym mowy (za darmo żeby było jasne). Zapłaciłem mniej niż sobie sam to obliczyłem mimo tego że doszły dodatkowe rzeczy do zrobienia, aczkolwiek uważam że jakość musi kosztować. Jeszcze raz wszystkim gorąco polecam !!!

Motoryzacja Peyo MOTO Garage opinie