Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • Passive Instal
  • /
  • 1

Opinie o Passive Instal

passive-instal.pl

Częstochowa

Budownictwo Passive Instal opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

Renata / 2023-09-19

Z przedstawicielem firmy Passive-Instal Panem Mateuszem Wydmuchem miałam kontakt w czerwcu, a już o trzech tygodni cieszę się z zainstalowanej pompy ciepła. Nie byłam przekonana, czy to dobra decyzja, ale fachowość, kompetencja i doradztwo Pana Mateusza były bardzo pomocne w jej podjęciu. Dziś wiem, że była ona bardzo dobra , a ja jestem bardzo zadowoloną klientką. pan Mateusz wspierał mnie na każdym etapie inwestycji, a Panowie Jarek i Mateusz, którzy instalowali pompę okazali się fachowcami pierwszej klasy. Roboty wykonane rzetelnie, czysto, sprawnie- po prostu fachowcy w każdym calu. Do tego uprzejmi i uśmiechnięci. Po zakończeniu prac instruktaż, prosto i dla każdego???? Z czystym sumieniem polecam firmę, a tym którzy się zdecydują życzę takiego zadowolenia z produktu jak u mnie????????
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy i nienarzucający się przedstawiciel .Bardzo rzetelna firma, trzymanie się terminów, wykonanie instalacji bardzo profesjonalne. pozostawione porzadek po zakończeniu prac.

Wady

brak

Extra informacje

3 tygodnie

Marlena / 2023-03-22

Firmę polecam w 100-u procentach.Od pierwszego dnia współpracy z Panem Sebastianen Wons mogę stwierdzić że doradztwo i fachowość na,najwyższym poziomie na wszystkie pytania Pan Sebastian odpowiadał chętnie i rzeczowo ,pozytywny i otwarty przedewszystkich cierpilwy i konkretny.Polecam zdecydowanie ta Firmę ekipa jak i Pan Sebastian na medal????
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Szybki montaż

Wady

Nie ma

Extra informacje

Regina / 2023-01-17

Miła kadra, rewelacyjna jakość, błyskawiczna dostawa, ceny jak dla mnie przystępne. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Lena / 2023-01-10

Początkowo miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces zamówienia przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie bez zarzutu. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i zostawiam komplet *****.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Passive Instal / 2021-07-19

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży odnawialnych źródeł energii, która na rynku działa od 2013 roku. W tym czasie wykonaliśmy ponad 13 000 instalacji paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych urządzeń wspierających pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł. W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług takich jak fotowoltaika czy pompy ciepła, które mają na celu zmniejszenie kosztów energii elektrycznej lub ogrzewania przy równoczesnym dbaniu o środowisko. Montujemy tylko sprawdzone produkty światowych liderów z branży OZE. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując dopasowane rozwiązania technologiczne. Ponadto, wspieramy klientów w pozyskiwaniu dofinansowania do paneli fotowoltaicznych. Passive Instal Śląska 28 1/1 42-217 Częstochowa [email protected] 343411311
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo Passive Instal opinie