Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Park Miniatur SabatKrajno
  • /
  • 1

Opinie o Park Miniatur SabatKrajno

Podróże i wypoczynek Park Miniatur SabatKrajno opinie
Atrakcje
4
Obsługa klienta
4
Poziom cen
4

Średnia ocen

4.00

w skali od 1 do 5.

 

Irena / 2023-02-27

Sfokusowana na kliencie ekipa, najwyższa jakość, sprawna dostawa, ceny moim zdaniem atrakcyjne. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Iga / 2023-01-13

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny moim zdaniem adekwatne. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i do zobaczenia ponownie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~4KLASA / 2017-05-29

Pracownicy parku liniowego Konrad Kasia Szymon i Paweł byli nie mili i przeklinali
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Wszystko

Extra informacje

~EdytaM / 2016-05-31

Sabat Krajno poznałam,kiedy to mój ukochany obiecał mi pokazać cały świat.Zabrał mnie właśnie tam,do Parku Miniatur.Za 20 zł. poznałam najważniejsze budowle świata w wersji mini.A jak wiadomo całego świata za taką kwotę nie zobaczę.Od tamtej pory bywam tam dość często,zabierając znajomych i dzieci.Park Miniatur położony jest w całorocznym ośrodku edukacyjno-rozrywkowym więc zachwyca i latem,i zimą kiedy to obok działa stacja narciarska.Obsługa bardzo miła,cierpliwie i z uśmiechem udziela informacji.Atrakcje dostosowane są do każdej kategorii wiekowej,choć za pierwszym razem pomyślałam,że Sabat Krajno to ośrodek wyłącznie dla dzieci.Po dawce atrakcji można smacznie zjeść w restauracji Magia Sabatu.Plusem jest jego położenie.Nie dość,że położony jest praktycznie w centrum Polski to jeszcze posiada nietypowe ukształtowanie terenu.By zobaczyć Piramidę Cheopsa trzeba wejść na wzgórze-to tak dla aktywności:)A skoro jestem przy piramidach to czy ktoś je widział otulone śniegiem?Jeśli nie to z czystym sumieniem polecam bo warto.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Przystępne ceny,dużo atrakcji,świetna lokalizacja

Wady

brak

Extra informacje

Korzystam od 4lat,bilety dostępne w kasie a koszt normalnego biletu do Parku Miniatur to 20 zł.

Podróże i wypoczynek Park Miniatur SabatKrajno opinie