Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • Palace Group Estate
  • /
  • 1

Opinie o Palace Group Estate

www.palacegroup.pl

Kraków

Budownictwo Palace Group Estate opinie
Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Arnold / 2023-03-02

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie niższe niż u konkurencji. Jak najbardziej polecam, dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Aleksander / 2023-02-26

Rozumiejąca potrzeby obsługa, niezła jakość, bardzo szybka dostawa, ceny wg mnie naprawdę niskie. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Gabriela / 2022-08-29

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszelkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Celina / 2021-02-10

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Palace Group Estate opinie