Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Talerze
  • /
  • Paiste 802 Hihat 14\\\\\\\'\\\\\\\'
  • /
  • 1

Opinie o Paiste 802 Hihat 14\\\\\\\'\\\\\\\'

Instrumenty muzyczne Paiste 802 Hihat 14\\\\\\\'\\\\\\\' opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
5
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Eugeniusz / 2023-02-09

Zaangażowana obsługa, doskonała jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia okej. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

Benedykt / 2023-01-26

Z początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny uważam że jak najbardziej ok. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
5.00

~Al / 2006-04-23

Obecnie wszystkie blaszki z mojego zestawu są z serii 802 paiste. Jest to półprofesjonalna 'półka' paiste. Hi hat 14' tak jak reszta blach tej serii na ktorej gram, sprawdza się rewelacyjnie w każdego typu muzyce - co do tego ja i mój przedmówca jesteśmy zgodni. Jednak nie zgodzę się z jedną kwestią. Otóż nie ma ona w żadnym ze swych czternasu cali CIEPŁEGO brzmienia! Brzmienie to jest szkliste i ostre, nie ma mowy tu o brzmieniu ciepłym. Tak jak i inne blaszki - również tą porównywałem z modelami konkurencyjnych firm. Przedewszystkim należy tu zaznaczyć, że hi hat ktory posiadam jest średniej wagi (medium bottom, medium thin top) Porównywałem go z hi hatem: top - zildian zbt heavy, bottom - sabian b8 heavy. W tym starciu 802 brzmiała lepiej - jednak nie jest to obiektywne zdanie, ponieważ kombinowany hi hat mojego kolegi brzmiał cieplutko (byćmoże ze wzgędu na swoją grubość) natomiast 802 zupełnie inaczej- szorstko, agresywnie. Gram muzykę rockową i funky - 802 sprawdza się wyśmienicie. Blaszka bardzo trudno dostępna w polsce, a jeśli już uda nam sie dostać to za niepotyczne wyssane z palca sumy. Jednak po kilku latach ogrywania się i osłuchiwania z tym hi hatem nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten instrument. Blaszkę sprowadziłem z niemiec w zestawie.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wytrzymałość
4.75

Instrumenty muzyczne Paiste 802 Hihat 14\\\\\\\'\\\\\\\' opinie