Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Banki
  • /
  • PKO Bank Polski
  • /
  • 1

Opinie o PKO Bank Polski

Finanse PKO Bank Polski opinie
Obsługa klienta
1
Oferta
1
Prostota obsługi
1

Średnia ocen

1.00

w skali od 1 do 5.

 

~Janko Walski / 2016-04-04

W 2008 roku oszuści nakłonili mnie do kredytu we frankach. Wziąłem 215 tys złotych, spłaciłem 100 tys i do zapłaty pozostało mi jeszcze 468 tysięcy złotych !!!!!!!!!!! Dziś już wiem że to nie kredyt i nie było żadnych franków. Była tylko niczym nie ograniczona pazerność i chęć zdarcia ze mnie skóry. Jeśli tych oszustów interesuje moja opinia o nich to oszukaliście mnie i nigdy wam tego nie podaruję. Złodzieje i oszuści. Czas na karę i wygnanie. Do zobaczenia w sądzie.
Zalety

Ten bank nie ma zalet. Nie jest to bynajmniej instytucja której można zaufać. To po prostu finansowy terrorysta, mafijna organizacja, jeden wielki kartel oszustów rozsianych po całym kraju.

Wady

Same wady. Jak to u oszusta. Unikać jak ognia. przenosić rachunki do innych banków które nie brały udziału w tym oszustwie.

Extra informacje

Dzień w którym podpisałem sie pod umową był najgorszym dniem w moim życiu.

~Żywiciel / 2016-04-04

Najniższa możliwa ocena to 1 pkt? dlaczego nie zero? Bo ten bank to jest zero, bank myślący, że jest świętą krową w Polsce. Nie interesują się klientem, a kiedy ten zabiera od nich swoje pieniądze wyciągają najlepsze oferty. Na proste pytania nie są w stanie odpowiedzieć. Odradzam.
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
1.00
Zalety

nie dostrzegam

Wady

ma bank w nazwie i to powinno wystarczyć

Extra informacje

~Firma / 2016-04-03

Są podobni do innych banków ale udają Polski bank, a nie są. Rwa kasę gdzie się da. Miałem u nich linię kredytową w koncie firmowym, odnawiana co roku, co rok płacona nowa prowizja 2%. Potem normalnie odsetki od wykorzystanego kredytu i teraz najgorsze: odsetki od NIE wykorzystanego kredytu!!!! Omijajcie ten bank z daleka jeżeli chcecie wziąć linie kredytową. Stop Bankowemu Bezprawiu !Wadyodsetki od NIE wykorzystanego kredytu!!!!15 lat
Oferta
1.00
Zalety

Wady

odsetki od NIE wykorzystanego kredytu!!!!

Extra informacje

15 lat

Finanse PKO Bank Polski opinie