Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • Osiedle Widokowe
  • /
  • 1

Opinie o Osiedle Widokowe

osiedlewidokowe.pl

Suchy Las

Budownictwo Osiedle Widokowe opinie
Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Oliwia / 2023-01-27

Jeszcze niedawno wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych konsumentów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny moim zdaniem konkurencyjne. W 100% polecam, wielkie dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Felicja / 2023-01-19

Znająca się na rzeczy załoga, fantastyczna jakość, szybka wysyłka, ceny jak dla mnie najlepsze jakie znalazłem. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Małgorzata / 2022-05-04

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Jadwiga / 2021-08-15

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w przeszłości tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Osiedle Widokowe opinie