Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Telefonia
  • /
  • Operatorzy komórkowi
  • /
  • Orange
  • /
  • 1

Opinie o Orange

Telefonia Orange opinie
Cena/Jakość
4.67
Obsługa klienta
4.33
Oferta
4.67

Średnia ocen

4.56

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~Niezadowolony / 2016-06-21

Przepraszam, że nie na temat.Zostałem OSZUKANY!Chciałem przenieść numer komórkowy do ORANGE. Pani w ORANGE przedstawiła mi ciekawą ofertę zachęcając mnie do przeniesienia dwóch numerów ( „reklama dwóch kucharzy” abonament 28 zł za 2 numery) Po zapewnieniach, iż będę płacił tylko 28 zł netto za oba numery podpisałem umowę i po miesiącu otrzymałem fakturę na kwotę 148,28 zł. Jeden z numerów na fakturze nie jest mi nawet znany, ale usłyszałem w salonie w Piszu, że zmieni się na mój numer, gdy t mobile go odda, oraz że w przyszłości będzie to kwota 28 zł netto.Ciekawe, dlaczego nie usłyszałem tej informacji przed podpisaniem umowy?NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ NA REKLAMY I ZAPEWNIENIA W SALONIE !!!

~Łukasz / 2016-05-31

Obecnie posiadam umowę w kwocie 24,6zł brutto miesiecznie. W cenie wszystkie połączenia, sms i mmsy bez limitu. Uważam, że cenowo jest to bardzo dobra oferta. Jakość połączeni w orange zawsze stała na niezłym poziomie. Obsługa klienta zawsze pomocna, reklamacje zawsze uznawane. :)od czasów centertela - to proszę sobie policzyć ;)Telefon:Samsung Galaxy A5 LTE
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

od czasów centertela - to proszę sobie policzyć ;)

~Ada / 2016-05-25

Mam abonament w Orange od 2004r - podpisuję nowe umowy i zawsze mają ciekawe propozycje i promocje.Wszędzie się dodzwonię bez większych problemów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.00

~www.djarni.pl / 2016-03-11

Witam wszystkich, jestem abonentem Orange od 2000 roku i nie wiem co się z tą firmą stało, zawsze oferty telefonów były OK. a teraz nie mogę doprosić się rozsądnej oferty na 6s 64 GB. Dodam że w innej sieci (na razie bez nazw) mam ofertę jak wyliczyłem sumarycznie 700 PLN tańszą i sześć miesięcy krótszą.Proszę od dwóch tygodni Orange o ofertę dla stałego klienta i nic rozsądnego nie otrzymałem, poza odpowiedzią że nie ma telefonów to nie mogą przygotować oferty, albo inne wymijające teksty. Czy nie zależy Orange na stałych klientach płacących duże abonamenty?
Zalety

na tą chwilę brak

Wady

Opisałem problem w opinii.

Extra informacje

Jestem w sieci Orange od 2000 roku

~Fikuśna Marchewka / 2016-02-18

Dobry sygnał wszędzie, gdzie jestem i to mi wystarcza.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

silny sygnał w całym mieście

Wady

Extra informacje

Telefonia Orange opinie