Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Aparaty cyfrowe
  • /
  • Olympus CAMEDIA C-5000 Zoom
  • /
  • 1

Opinie o Olympus CAMEDIA C-5000 Zoom

Elektronika Olympus CAMEDIA C-5000 Zoom opinie
Cena/Jakość
3
Jakość zdjęć
4
Parametry
4
Wyposażenie
4
Wytrzymałość
5

Średnia ocen

4.00

w skali od 1 do 5.

 

~fryga / 2007-04-04

według mnie aparat jest dość niezły, chociaż nie spisuje się dobrze w ciemnych mało oświetlonych pomieszczeniach takich jak np. kościoły. w innych warunkach spisuje się naprawdę dobrze, chociaż należy mieć na uwadze że ma opóźniony zapis na karcie pamięci, i ciężko jest zrobić nim zdjęcia sportowe, trzeba wyczuć moment i miejsce żeby ostro uchwycić np. podskakującego do góry człowieka.Przy zdjęciach krajobrazowych nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdjęcia "super makro" wykonuje z odległości około 3 cm, a makro od 5cm. Przy użyciu zoomu optycznego nie ma zbyt dużych szumień, ale jest gorzej zoomem cyfrowym (osobiście nie polecam, bo widoczne są piksele już w powiększeniu na matrycy w aparacie).przy zakupieniu aparatu dołączane są: jedna karta pamięci xD picture 32 MB, bateria LI-ON kabel USB, Kabel do TV, płyta z oprogramowaniem i to chyba już wszystkoA jeżeli chodzi o kamerę w tym aparacie, to zapisuje obraz z prędkością 30 klatek na sekundę, ale kiepska jakość oprócz tego nie możliwości nagrania filmu z dźwiękiem. (wizja bez fonii)Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to jest bardzo dobra (ale należy pamiętać, że nie zawsze w warunkach ekstremalnych )
Cena/Jakość
Jakość zdjęć
Parametry
Wyposażenie
Wytrzymałość
4.00
Zalety

spora rozdzielczość, w miarę dobre odwzorowanie barw, duży wyświetlacz (oczywiście do rozmiaru aparatu) łatwy w obsłudze, spory wybór trybów tematycznych, posiada tzw. gorącą stopkę (możliwość podłączenia dodatkowej lampy błyskowej)

Wady

kiepsko się sprawuje w ciemnych pomieszczeniach, drogie karty pamięci, problem z zakupieniem akcesoriów takich jak np. baterie (ja mam z tym problem żeby dostać na terenie warszawy), brak polskiego menu

Extra informacje

1 400 zł

Elektronika Olympus CAMEDIA C-5000 Zoom opinie