Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • OdWłaściciela
  • /
  • 1

Opinie o OdWłaściciela

odwlasciciela.pl

Iwonicz

Budownictwo OdWłaściciela opinie
Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Fryderyk / 2023-03-04

Początkowo nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny wg mnie niższe niż u konkurencji. W 100% mogę polecić, dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Marzena / 2023-01-06

Zorientowana na klienta obsługa, dobra jakość, bardzo szybka dostawa, ceny przynajmniej dla mnie rzeczywiście niskie. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Marian / 2022-08-15

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Tamara / 2022-07-25

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeżeli widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno wszyscy nie mogli się pomylić.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo OdWłaściciela opinie