Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • OPNIUJ24
  • /
  • 1

Opinie o OPNIUJ24

opiniuj24.pl

Dupska Górne

Internet OPNIUJ24 opinie
Cena/Jakość
3.67
Obsługa klienta
3.67
Terminowość
3.67

Średnia ocen

3.67

w skali od 1 do 5.

 

Juliusz / 2023-02-15

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny uważam że atrakcyjne. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Bogusława / 2023-01-14

Profesjonalna załoga, extra jakość, szybka dostawa, ceny wg mnie przystępne. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Krzysztof Nowak / 2018-02-08

Opiniuj 24 spamuje klientów w całej Polsce taką treścią. Marketing w sieci to nie tylko piękna strona i obecność w mediach społecznościowych. Dzisiejsi konsumenci są świadomi wyboru i obecności wielu przedsiębiorstw, dlatego coraz częściej przed kupieniem produktu/usługi sprawdzają opinie o danej firmie. Jeżeli recenzje są pozytywne - konsument zdecyduje się na zakup lub zatrudnienie specjalistów. W przypadku braku recenzji lub ich negatywnym wydźwięku, klienci kontynuują poszukiwania i wydają pieniądze u konkurencji. Nie pozwól, aby potencjalni klienci nie znaleźli opinii o Twojej firmie i skorzystali z usług konkurencji lub nabyli produkt innej marki! Nie pozwól, aby Twój produkt, usługa lub marka nie była rozpoznawalna w sieci! Aby nie dopuścić do tej sytuacji, zapraszamy na portal Opiniuj24.pl. Opiniuj24.pl to strona skierowana zarówno dla konsumentów i przedsiębiorców. Właściciele firm, usługodawcy i producenci najróżniejszych produktów mają możliwość stworzyć profil własnej działalności i za pośrednictwem serwisu gromadzić opinie konsumentów, które przyczynią się do budowy pozytywnych relacji z klientami i co najważniejsze - potwierdzą profesjonalizm firmy w oczach nowych kontrahentów. Zapraszamy już teraz do sprawdzenia możliwości strony i do dodawania firm/produktów, które przyciągną uwagę opiniujących użytkowników. To wszystko na Opiniuj24.pl!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Internet OPNIUJ24 opinie