Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Literatura
  • /
  • O pięknie - Zadie Smith
  • /
  • 1

Opinie o O pięknie - Zadie Smith

Książki O pięknie - Zadie Smith opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Zygmunt / 2023-01-29

Początkowo nie miałam przekonania, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale również w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie doradcy. Ceny według mnie w porządku. W 100% polecam, dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Piotr / 2023-01-09

Kompetentna obsługa, fenomenalna jakość, bardzo szybka dostawa, ceny według mnie stosunkowo niskie. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~kasia / 2008-03-14

Książka o zdradzie i jej wadze. O miłości ludzi, którzy przeżyli razem polowę życia. O tym, jak różne można mieć dzieci i jak różne rzeczy moga czuć do swoich rodziców. O tym, jaką tajemnicą są uczucia i pragnienia, jak przychodza nie wiadomo skąd i jak potrafią być silne. I o tym, że warto wybaczać, dać czas na to, aż minie ból.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

opowieść snuta z perspektywy różnych osób, żywy język, czyta się jednym tchem, a wcale nie jest napisana banalnym, prostym językiem

Wady

nie zauważyłam

Extra informacje

nie mam ksiązki, wypożyczyłam z osiedlowej biblioteki :)

maalakia / 2007-10-03

Zadie Smith ponownie opowiada nam historię dwóch rodzin - zupełnie jak w swoim debiucie pt. Białe Zęby. Oczywiście tym razem są to zupełnie inne rodziny, borykające się z innymi problemami. Genialnie kreuje swoich bohaterów, poprzez stawianie ich przed trudnymi życiowymi sytuacjami - w małżeństwo wykładowcy akademickiego wkrada się nuda i zdrada, jego dzieci "wyznają skrajnie różne religie: chrześcijaństwo, perfekcjonizm i gangsta rap", a jego żona odkrywa siebie na nowo i o dziwo nie potrzebuje do tego męża. Książka godna polecenia, bo oprócz losów bohaterów przedstawia to, co w życiu piękne. Bez zbędnych dywagacji i opisów przyrody :)
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

szybka wartka akcja, życiowa a jednak zaskakująca

Wady

nie dopatrzyłam się, bo jestem wielką fanką talentu Zadie Smith

Extra informacje

Książki O pięknie - Zadie Smith opinie