Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Novum
  • /
  • 1

Opinie o Novum

t-novum.pl

Warszawa

Budownictwo Novum  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Bernard / 2023-02-07

Sfokusowana na kliencie załoga, najwyższa jakość, szybka wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie naprawdę niewygórowane. W pełni zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Cieszę się, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Albert / 2023-01-17

Na początku nie byłam do końca przekonana, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych ludzi - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, przez cały czas mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny uważam że naprawdę niewygórowane. Jak najbardziej polecam, dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sara / 2021-07-09

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego sklepu online i upatrzonego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedającym.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Witold / 2020-12-10

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wzięły się one znikąd.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Novum opinie