Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Nokia 6210
  • /
  • 1

Opinie o Nokia 6210

Elektronika Nokia 6210 opinie
Bateria
4
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Parametry
4
Wyświetlacz
4

Średnia ocen

4.40

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Dominik / 2023-02-01

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny uważam że naprawdę niewygórowane. W 100% mogę polecić, bardzo dziękuję i z przyjemnością wystawiam 5*.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Teodor / 2023-01-10

Wspierająca ekipa, najwyższa jakość, sprawna dostawa, ceny w mojej opinii jak najbardziej w porządku. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Amrod / 2007-02-15

Nokia 6210 jest moim drugim telefonem (z prywatnym numerem). Jest to jedna z ostatnich niezniszczalnych Nokii. Nie dziwi jej upadek z wysoka, zalanie (klawiatura potem nieco trzeszczy =p), uderzenia czy inne zgniecenia. Bez problemu możesz przez nią rozmawiać na przystanku, nikt jej z ręki nie wyrwie. Przy tym ma niezły zasięg, jeśli bateria nie ma 4 lat (jak moja) to trzyma z 10 dni bez problemu.Podsumowując: niezły kawał historii telefonii komórkowej, trochę archaiczny (wyświetlacz ma tylko dwa kolory, nie ma wbudowanego odtwarzacza mp3, aparatu fotograficznego ani helikoptera i namiotu) ale świetnie wypełnia swoja podstawowa funkcję: dzwonienieCiekawostka: jest to telefon, w którym smsy mogły mieć tylko 160 znaków, nie ma opcji pisania dłuższych (pewnie nowsze oprogramowanie to umożliwia)
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.20
Zalety

+ niezniszczalność+ solidny i przyjemny wygląd+ dłuuugi czas pracy na (nowej) baterii+ brak podatności na zakoszenie (bo kto by ją kradł)

Wady

- archaiczne wyposażenie i parametry, trochę z innej epoki

Extra informacje

Posiadam ją 2 lata, odkupiłem używana za stokilkadziesiąt złotych

Elektronika Nokia 6210 opinie