Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Nokia 3510
  • /
  • 1

Opinie o Nokia 3510

Elektronika Nokia 3510 opinie
Bateria
4.33
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
4.67
Parametry
4.33
Wyświetlacz
4

Średnia ocen

4.40

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Adela / 2023-02-08

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny jak dla mnie niewywindowane. Jak najbardziej polecam, dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Sara / 2023-01-26

Pomocna załoga, fenomenalna jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie stosunkowo niskie. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

~ktos / 2007-07-06

Piszę te recenzje w 2007r. kiedy to królują telefony trzeciej generacji o nieskończonej pamięci i wyświetlaczach które obsługują więcej kolorów niż człowiek widzi. Postanowiłem przenieść się do czasów w których bajeranckimi telefonami były takie Nokie jak 3510(i) oczywiście nie można zapomnieć o wręcz legendzie komórek 3310. I na tamte czasy postaram sie ją ocenić. Tak się składa że nawet dobrze znałem te telefon. Miał tak proste menu ,że jeżeli go zaciąłeś to twoje zdolności manualno-intelektualne musiały być na wysokim poziomie. Gry i dzwonki jak na swoje czasy nie były złe. Wadą i to znaczną tego telefonu były jego rozmiary i waga już wtedy inżynierom udawało się tworzyć mniejsze i lżejsze telefony. Na podsumowanie dla mnie ten telefon i 3310 to protoplaści dzisiejszych noki które przez wielu uważane są za najlepsze telefony
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.20
Zalety

Poręczne menu spoko jak na tamte czasy gry i dzwonki(niestety na ten model nie można ściągać tapet kolorowych gdyż nie pozwalał na nie wyświetlacz dwukolorowy dopiero następny model mógł 4tys kolr.

Wady

Waga i rozmiar

Extra informacje

Bardzo dawno cena teraz nikomu się nie przyda

Elektronika Nokia 3510 opinie