Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Nida Media
  • /
  • 1

Opinie o Nida Media

www.nidamedia.com.pl

Pińczów

Budownictwo Nida Media opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Emilia / 2023-02-27

Zorientowana na klienta załoga, fenomenalna jakość, szybka wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie stosunkowo niskie. W pełni zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Cieszę się, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Regina / 2023-02-16

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny przynajmniej dla mnie naprawdę niewygórowane. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i zostaję stałą klientką.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Malwina / 2021-08-18

Miło, że mogę pomóc innym klientom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Aldona / 2021-02-19

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Nida Media opinie