Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • New-House Sp. z.o.o Sp.k
  • /
  • 1

Opinie o New-House Sp. z.o.o Sp.k

new-house.com.pl

Warszawa

Budownictwo New-House Sp. z.o.o Sp.k opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Kajetan / 2023-02-05

Rozumiejąca potrzeby ekipa, niezła jakość, sprawna dostawa, ceny moim zdaniem przystępne. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Żaneta / 2023-01-08

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny moim zdaniem atrakcyjne. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Warta polecenia / 2019-11-05

New-house to najwyższej klasy specjaliści od budowy domów jednorodzinnych pod klucz. Budowa domu przebiega sprawnie, profesjonalne i rzetelnie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Dzięki 25letniemu doświadczeniu w branży możemy liczyć na niezbędne kompetencje oraz fachowe doradztwo. Dla zainteresowanych New-house przygotowało na swojej stronie setki projektów domów jednorodzinnych, zarówno parterowych, piętrowych, dużych oraz małych - każdy znajdzie coś dla siebie. Warto polecić firmę New-house wszystkim osobom oczkującym jakości, profesjonalnego podejścia i terminowości.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

jakość, doświadczenie, terminowość

Wady

Extra informacje

Budownictwo New-House Sp. z.o.o Sp.k opinie