Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Hosting
  • /
  • Netart.pl
  • /
  • 1

Opinie o Netart.pl

Internet Netart.pl opinie
Cena/Jakość
3.2
Parametry
3.4
Wsparcie techniczne
2.2
Wydajność
3.4

Średnia ocen

3.05

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~Marek / 2016-09-04

Zgroza, nie polecam otrzymałem wiadomość o nieaktualnym adresie email ... i potwierdzenie wysyłali na ten email , dzięki czemu musiałem się dochodzić i zablokowali mi cala domenę ftp strony skrzynki pocztowe...
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
1.00
Zalety

Brak

Wady

jak do tej pory nie było wad , ale po pierwszym konflikcie tego pola nie starczy na wypisanie wszystkich.

Extra informacje

~Andrzejas / 2007-08-08

Dotychczas mialem dobre doswiadczenia z ta firma, jednakze po "numerze" jaki zrobili czym predzej rezygnujemy z hostingu w netarcie. Kilka faktow:1. W piatek po godzinach przychozi mail ze w jakims tam katalogu mamy za duzo plikow co utrudnia procedury backupu. Prosza o usuniecie plikow i wyznaczaja termin do poniedzialku do poludnia (!)2. We wtorek kolo poludnia przychodzi mail z informacja ze ze wzgledu na brak reakcji wylaczaja dostep do serwera WWW (!!)3. Na pytanie o podstawe prawna uzasadniaja ze lamiemy punkt regulaminu "działanie na szkodę innych użytkowników Usługodawcy lub użytkowników sieci Internet" Czyli wynika z tego ze duza ilosc plikow w katalogu na serwerze WWW to dzialanie na szkode innych uzytkownikow. Czysty absurd.4. Brak jakiejkolwiek pozytywnej reakcji na prosbe o wylaczenie backupu tego katalogu i rozwiazanie w ten sposob problemu5. Cale zdarzenie po okolo poltora roku od uruchomienia serwera WWW ze "zbyt duza iloscia plikow"
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.00
Zalety

Dobry interface, znosny transfer

Wady

Obsluga klienta, podejscie do klienta - zgroza

Extra informacje

2 lata

~Romuald / 2007-01-14

Jeśli chce się porównać parametry serwerów, warto sprawdzić tzw." ping" (http://www.atcom.pl/cgi-bin/ping.pl) i i " traceroute" (http://www.atcom.net.pl/cgi-bin/tracero ute.pl) - dużo serwerów postawionych jest np. w USA i czas dostępu jest fatalny. Nawet darmowy hosting wtedy jest bez sensu.Jeśli chcemy sprawdzić trasy pakietów z innego miejsca w świecie, warto skorzystać z http://www.traceroute.org, natomiast parę innych testów hosta można wykonać pod adresem http://www.dnsstuff.com/.Wracając do Nazwa.pl - mam u nich od kilku lat (gdy potaniało :) serwer na którym trzymam vortal www.EnergieOdnawialne.pl i parę innych domen - i nigdy mnie nie zawiedli, nawet jeśli support nie był ekspresowy, to naprawdę w sensownym czasie. Najważniejsze, że nie przypominam sobie ani jednego "padu" dłuższego od kilkunastu minut.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75
Zalety

Jakość/cena, bezawaryjność, dobry ping, przyzwoity ActiveAdmin

Wady

Niezbyt wygodny system kont pocztowych, ale po dłuższym zastanowieniu się można znaleźć wyjście

Extra informacje

3 lata, 300 PLN netto za 5GB/transfer600GB

~wewior / 2007-01-10

Glowna zaleta tej firmy jest duzy transfer za niska cene, dziala tam serwis haftypolskie.com.pl ktorym sie opiekuje, jest to serwis z duza iloscia obrazkow i niemalym ruchem, wiec generuje spory transfer.Sporym problemem jest obsluga techniczna administratorzy sa troche malo kontaktowi jesli tak to moge nazwac, troche ciezko sie dogadac z nimi. Poza tym dosc sztywno traktuje sie parametry jakie ma uzytkownik, ale fakt jest faktem ze przy duzej ilosci uzytkownikow tez nie mozna zbytnio liczyc na "indywidualne" ustalenia.Sporym problemem sa nazwy kont pocztowych dla roznych domen, nie mozna miec tej samej nazwy np "kontakt" dla roznych domen.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75

treewood / 2007-01-09

Z firmą Netart mam styczność od 2 lat. Posiadam tam konto ACTIVE. Mając styczność z serwerami home.pl, kei.pl, superhost.pl mam szansę porównać usługi tych firm.Wsparcie techniczne jest na średnim poziome. Moim zdaniem odstaje sporo od KEI.pl i administratorzy z którymi się spotkałem są dziwnie mniej "kumaci". Na odpowiedzi też trzeba trochę poczekać.Jeśli chodzi o parametry techniczne i bezawaryjność to nazwa.pl (Netart) jest na dobrym poziomie. Duże oferowane transfery oraz nie częste krótkie pady sprawiają, że mogę tą firmę polecić każdemu. Posiadam na niej serwis NGT.pl, którzy generuje spore obciążenie i ruch i nie ma większych problemów.Sporym mankamentem jest panel administracyjny i konfiguracja kont np. to, że mając podpięte kilka domen do jednego konta i zakładając konto pocztowe dla jednej z tych domen powoduje, że to konto zakłada się także dla reszty domen.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
3.75

Internet Netart.pl opinie