Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Banki
  • /
  • Nest Bank
  • /
  • 1

Opinie o Nest Bank

Finanse Nest Bank opinie
Obsługa klienta
2
Oferta
4
Prostota obsługi
4

Średnia ocen

3.33

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1

dodanych opinii

 

~bartosz / 2017-08-09

Miesiąc temu zdecydowaliśmy się z dziewczyną na wspólny rachunek w Nest Banku, zachęceni zerowymi kosztami i dobrym oprocentowaniem. Generalnie ok, ale problem zaczął się gdy rachunek i konta chcieliśmy "uwspólnić" lub wskazać drugą osobę jako pełnomocnika. Ich systemy nie bardzo sobie radzą z taką operacją, dopiero druga wizyta w oddziale i długi czas oczekiwania rozwiązały problem. Może nie jest to często praktykowane rozwiązanie, ale infolinia i szeregowi pracownicy w oddziale niezbyt przygotowani. Reszta na razie ok."Macierzystymi" bankomatami (np. do operacji typu zmiana PIN na karcie) są należące BZ WBK, więc tragedii nie ma.Generalnie wygląda to na bank z potencjałem, który chce dużo zrobić żeby pozyskać klientów, ale nie zawsze im to dobrze wychodzi, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dobre na proste rachunki, bez "udziwnień".
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
3.33
Zalety

- dobre warunki (korzystne oprocentowanie, niskie koszty, lokaty)- prosta i czytelna strona > ma to swoje drugie dno- jak się "przyciśnie", to obsługa w oddziale ok

Wady

- problem jak w opinii - gubią się przy jakichkolwiek rozwiązaniach odbiegających od standardu- małą liczba oddziałów, a te otwarte tylko w godzinach pracy, ciężko się dodzwonić- infolinia działa ok, ale co z tego skoro często nie mogą pomóc i trzeba iść do oddziału > patrz wyżej- długi czas oczekiwania na realizację zlecenia- panel użytkownika BARDZO prosty i niby ok, ale brakuje mi tam wielu prostych funkcjonalności które są np. w mBanku (np. możliwość ponazywania kont, gdy ma się ich dużo)

Extra informacje

jestem klientem od m-ca

Finanse Nest Bank opinie