Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Neptis
  • /
  • 1

Opinie o Neptis

www.neptis.pl

Poznań

Internet Neptis opinie
Cena/Jakość
3
Obsługa klienta
3
Terminowość
3

Średnia ocen

3.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Były pracownik / 2023-01-28

Na pewno na duży plus jest to, że firma bardzo dba o atmosferę i zintegrowanie swoich pracowników. Firma organizuje dużo imprez i wyjazdów. Można skorzystać z pakietu Multisport, lekcji angielskiego oraz opieki medycznej Allianz. Pracownicy oraz Zarząd mówią do siebie po imieniu. Jeżeli chodzi o pracowników z oddziału na Perkuna, to naprawdę ciężko znaleźć tak sympatycznych, pomocnych i kompetentnych ludzi. Jak wiesz, że nie dasz sobie rady z czymś sam/a, to każdy ze współpracowników pomoże bez żadnego problemu. Nie było nigdy sytuacji żeby przełożony robił problem z urlopem, ani nie było problemu żeby w razie potrzeby wyjść chwilę wcześniej, a za to zostać dłużej w pracy na następny dzień. W takich kwestiach (przynajmniej na Perkuna) jest naprawdę super. Wynagrodzenia wypłacane są terminowo. W zależności od działu, można sobie wypracować sporą premię. Polecam jednak wypowiedzenia składać po otrzymaniu premii rocznej, bo po ustaniu zatrudnienia już zapominają o twoim wkładzie w ich zysk, a przez cały rok będziesz słyszeć "MUSIMY WYROBIĆ CEL, ŻEBY BYŁA PREMIA ROCZNA". ???? Poważne. Jeszcze na okresie wypowiedzenia dostałam informację od swojego przełożonego, że cel zrobiony, premia będzie. Usłyszałam, że oczywiście ja też ją dostanę, przecież pracowałam cały ten rok. Premia roczna faktycznie była, mało tego - wiem ile jej było. Niestety, na moje konto już nie dotarła. Jak wiedziałam, że przelew powinien już być, to napisałam do swojego byłego przełożonego z prośbą o wyjaśnienie. Dwie wiadomości SMS są z przerzucaniem odpowiedzialności na Zarząd a ostatnia (odpowiedź na to, że wiem, że premie już wpłynęły na konta), z perfidnym kłamstwem, że premii w ogóle nie było. Podsumowując, ogólnie pracę oceniam dobrze, jednak to jak firma traktuje pracowników po zakończeniu umowy i jak bardzo jest niesłowna, mocno zmieniło moje zdanie na jej temat. Mimo bardzo miłego zaproszenia jednego z Członków Zarządu, do odezwania się w sprawie pracy, gdybym jeszcze wróciła do Poznania, nie zatrudniłbym się w tej firmie jeszcze raz.
Zalety

Atmosfera

Wady

Traktowanie pracowników po zakończeniu umowy

Extra informacje

Karol / 2018-05-17

Firma nie respektuje praw Klienta. Urządzenia często się psują i trzeba je naprawiać we własnym zakresie (gwarancja roczna) lub kupować nowe bardzo drogie. Okres wypowiedzenia to 6 m-cy , bo firma tak chce (choć wg regulaminu dla Klienta obowiązuje krótszy termin). Nie polecam współpracy z firmą NEPTIS S.A. (FLOTIS - monitoring pojazdów)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

bardzo dużo

Extra informacje

dość długo by firmę poznać

KierowcaZabrze / 2018-02-23

Z zawodu jestem kierowcą a aplikacją Yanosik stworzona przez nich jest dla mnie nieodłącznym "narzędziem" mojej pracy. Obecnie nie wyobrażam sobie wykonywania tego zawodu bez tej aplikacji. Ciężko zliczyć ile razy pomogła mi ominąć korki.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

niezawodność działania, omijanie korków

Wady

Extra informacje

Internet Neptis opinie