Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • Motorola V235
  • /
  • 1

Opinie o Motorola V235

Elektronika Motorola V235 opinie
Bateria
4.33
Cena/Jakość
4.67
Jakość wykonania
4.33
Parametry
4.67
Wyświetlacz
4.67

Średnia ocen

4.53

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Lucjan / 2023-03-06

Na początku miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny jak dla mnie adekwatne. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i zostaję stałą klientką.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Adela / 2023-01-23

Sfokusowana na kliencie załoga, doskonała jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie niskie. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

~Jarek / 2007-09-07

Telefon w polskiej wersji wygląda inaczej niż na zamieszczonym powyżej zdjęciu.Motorola ta posiada dwa wyświetlacze; zewnętrzny-czarno biały i wewnętrzny-kolorowy (65 tys.). Na zewnetrznym wyśiwtlaczu jest wyświetlnych sporo rzeczy, ułatwiających uzytkowanie: Stan baterii, stan zasięgu, czy jest nowa wiadomość ( i ile), kto dzwoni... Po otworzeniu telefonu na zewnętrzym wyświetlaczu jest napis ,,Motorola" i znak formy. Wewnętrzny wyświetlacz jest bardzo dobry, lecz w menu dzwięku podczas odtwarzania dzwonka, jest ,,czarne" tło... Ale prześwitają inne odcienie i inne kolory... Telefon posiada MP3 polifonię... Lecz niestety nie ma Irdy ani Bluetootha... Ma aparat cyfrowy o rozdzielczości VGA, oraz kamerę cyfrową.Jakość wykonania obudowy pozostawia trochę do życzenia. Jest zbyt plastikowa i łatwo się rysuje i obciera. Głośnik jest dobrej jakości. Ilość pamięci jest wystarczająca, zwracając na uwagę że multimediów nie można przesyłać oprócz ograniczonych MMS-ów (przy odbieraniu płacimy za opłatę internetową) Bateria trzyma zbyt krótka, maks. 4 dni. Klawisze są duże i czytelne. Jest przycisk odsyłający do menu wiadomości i do internetu. Posiada Javę.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
3.60
Zalety

Łatwa i wygodna obsługa. Odtwarzanie MP3, czytelny wyświetlacz...

Wady

Kiepska jakość obudowy, słaba bateria.

Extra informacje

Produkt posiadam rok, kupiłem w Mixie (Plus) za cenę 16 złotych (30 zł x 36 miesięcy)

Elektronika Motorola V235 opinie