Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Nawigacja
  • /
  • Motorola T805
  • /
  • 1

Opinie o Motorola T805

Elektronika Motorola T805 opinie
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Parametry
5
Prostota obsługi
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Sylwester / 2023-01-22

Początkowo nie miałam przekonania, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale również w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie doradcy. Ceny według mnie w porządku. W 100% polecam, dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Prostota obsługi
5.00

Nikola / 2023-01-08

Sfokusowana na kliencie załoga, najwyższa jakość, szybka dostawa, ceny w mojej opinii adekwatne. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Prostota obsługi
5.00

~Mihael / 2008-11-29

od godziny twierdzi że na bezchmurnym niebie nie ma żadnych satelitów!Chyba go machne w to niebo!

~kwarc / 2008-11-28

Moduł GPS do komórki/komputera, łączy się za pomocą Bluetooth (profil portu szeregowego). Moduł na chipsecie SIRF III jak większość obecnych nawigacji typu np. Pentagram. Jeździłem jakiś czas z Pentagramem, teraz mam tę Motorolę i muszę powiedzieć, że nie widzę różnicy.Jeśli chodzi o mapy to używam Nokia Maps i NaviExperta. Sprzedawca w sklepie powiedział, że współpracuje ze wszystkimi mapami poza Garminem. Nie sprawdzałem, ale na pewno działa z Nokia Maps (na Nokii 6120classic) i NaviExpert. Bateria ok, w zestawie jest ładowarka samochodowa, voucher aktywacyjny na 1 miesiąc MOTONAV oraz uchwyt do zamontowania na desce rozdzielczej. Montuje się za pomocą rzepu, matki antypoślizgowej albo przykleja się "na stałe" za pomocą kawałka (dołączonej) okrągłej tasiemki dwustronnej. Albo wcale się nie montuje:) Osobiście podoba mi się bardziej niż Pentagram no i kosztuje tylko 89zł. PozrawiamCena 89zł, mam go kilka dni.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Prostota obsługi
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Cena 89zł, mam go kilka dni.

Elektronika Motorola T805 opinie