Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Przewoźnicy
  • /
  • ModlinBus
  • /
  • 1

Opinie o ModlinBus

Podróże i wypoczynek ModlinBus opinie
Jakość obsługi
2.33
Oferta
4.5
Poziom cen
3.5
Wygoda
4.5

Średnia ocen

3.71

w skali od 1 do 5.

 

~beata / 2017-07-09

Szanowni Państwo,W dniu wczorajszym tj. 27.06.2017 korzystałam z usługi przewozu w Państwa firmieKurs z lotniska Modlin do Łódź Kaliska godzina 13.05Przed rozpoczęciem usługi ,zostałam publicznie znieważona i obrażona przez Państwa pracownika.Nie miał odwagi przedstawić się dlatego, podaję to co udało mi się ustalićKurs 15/22 Krzysztof 118Głośno i bez jakiejkolwiek refleksji oświadczył, że nie pozwoli mi wsiąść do autobusu , ponieważ cytuję….. jest Pani pijana…Na moje stanowcze …. Wypraszam sobie, jest Pan szalonyStwierdził on tak uważa i zdania nie zmieni.Jego chamskie, grubiańskie i nieuprawnione zachowanie sprawiło mi przykrość.Tego typu insynuacje wg mnie dyskwalifikują tego Pana, jako osobę pracującą z ludźmi.Proszę o zaordynowanie temu Panu przeszkolenia z kultury osobistej i etyki zawodowej.Oczekuję oficjalnych przeprosinZ poważaniemBeata Mam nadzieję, że nie będę musiała interweniować w inny sposób.
Jakość obsługi
1.00

~kropka / 2017-01-05

Jestem zbulwersowana, że za takie pieniądze (32 zł za osobę) zostaliśmy uraczeni tragiczną obsługą i chamskim kierowcą jadąc na święta do Polski w jedną jak w drugą stronę. Bardzo przykre to jest, że nie ma innego transportu z tego lotniska. Już nie wspomnę o tym, iż czekaliśmy pod Pałacem w Warszawie na deszczu bez żadnego daszka- centrum warszawy, przystanek autobusowy i zero daszków i stanie po kolana w wodzie. Po czasie przyszedł kierowca i nie poinformował, że możemy wsiąść i do OK busa i do Modlin busa tylko na wejsciu mi powiedział, że muszę się pospieszyć bo MOJE bilety będą sprzedane. No jakiś żart. Wiele osób było zbulwersowanych brakiem jakiejkolwiek informacji. A wystarczyło podejść do ludzi i sie zapytać na jaki bus czekają. Zachowanie skandaliczne. Jedyny plus to szybkość przejazdu. Niestety wiem, że ten komentarz nic nie da bo jest to chyba jedyny "tani" transport wiec klientó bedą mieć.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.75
Zalety

-szybkość-wygoda

Wady

-obsługa-informacja pasażerów-cena też wygórowana

Extra informacje

~Patryk / 2016-06-07

ModlinBusem jechałem już 3 razy. Zawsze w miarę zgodnie z rozkładem, czyste i nowoczesne autobusy. Bilety kupione przez stronę, więc miejsce czeka na mnie. Może kiedyś uda mi się kupić te słynne bilety za 9zł, bo póki co najtaniej udało mi się za 21zł mimo kupowania biletu z dużym wyprzedzeniem. Ale to cena akceptowalna za komfort i czas przejazdu. Polecam!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00
Zalety

- nowoczesne autobusy- zakup biletów przez internet- niezły czas przejazdu do Warszawy

Wady

Extra informacje

Podróże i wypoczynek ModlinBus opinie