Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Części i opony
  • /
  • Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała
  • /
  • 1

Opinie o Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała

www.andrzej-domagala.pl

Czuszów

Motoryzacja Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Sonia / 2023-01-27

Zaangażowana obsługa, doskonała jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia niskie. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.

Marlena / 2023-01-18

Początkowo nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny wg mnie bez zastrzeżeń. W 100% mogę polecić, dziękuję i zostawiam 5 gwiazdek.

Ferdynand / 2022-02-19

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już z 6 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z ogólnie niepolecanym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście uczciwą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Fajnie, że jesteście.

Olga / 2021-10-04

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie wchodzę na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sklepem.

Motoryzacja Mini Bus Transport Osobowy Andrzej Domagała opinie