Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Zarządcy nieruchomości
  • /
  • Milwicz Architekci
  • /
  • 1

Opinie o Milwicz Architekci

www.milwicz-architekci.pl

Warszawa

Budownictwo Milwicz Architekci opinie
Jakość
4.25
Obsługa klienta
4
Oferta
4.25

Średnia ocen

4.17

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Sławomir / 2023-02-24

Sfokusowana na kliencie obsługa, najwyższa jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny jak dla mnie bez zarzutu. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Wspaniale, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Grzegorz / 2023-01-31

Na początku nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny wg mnie atrakcyjne. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Nie Polecam. / 2021-04-05

Zaczelam projekt z biurem, ale przerwalam juz po pierwszym etapie, oczywiscie slono placac za wyjscie z umowy. Na 1szym etapie dostarczono mi wydrukowany album 2 koncepcji, ktore niestety kompletnie nie byly ze mna w trakcie konsultowane. Nie wymienilismy ani jednego maila, ani jednego telefonu, nie odbylismy ani jednej konsultacji - poprostu autor projektu/ prawdopodobnie Pan Milwicz przedstawil mi swoja gotowa wizje na spotkaniu. Nie otrzymalam nawet szkicow przed spotkaniem, zeby naniesc swoje uwagi - Pan Milwicz zapewnial mnie ze to niespodzianka i będę na pewno zadowolona. Niestety nie bylam zadowolona, ale nie mialam juz prawa do zadnego ruchu bo wg umowy architekt wywiazal sie ze swojego zobowiazania - dostarczenia dwoch koncepcji. Kolejne poprawki bylyby juz dodatkowo platne. Zdeydowalam sie zatem szybko zakonczyc taka "wspolprace", gdzie moja jedyna funkcja ograniczala sie do placenie za czyjas max kilkugodzinna zabawe w programie graficznym. Nie Polecam.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Sympatyczne osoby

Wady

Komletnt brak wspopracy z klientem

Extra informacje

Edward81 / 2020-06-29

Piękne projekty. Bardzo dobry kontakt.
Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

profesjonalnie

Wady

Extra informacje

Budownictwo Milwicz Architekci opinie