Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Nauki ścisłe
  • /
  • Mikroskop XSP-1XT oraz pochodne
  • /
  • 1

Opinie o Mikroskop XSP-1XT oraz pochodne

Książki Mikroskop XSP-1XT oraz pochodne opinie
Jakość wydania
4.33
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

4.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Wioletta / 2023-02-16

Wykwalifikowana ekipa, znakomita jakość, sprawna dostawa, ceny wg mnie ok. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Tatiana / 2023-01-10

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie akceptowalne. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i daję 5*.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Farmer / 2010-04-07

Mikroskop dostępny na allegro w nie dużej cenie. Jest dobry tak na początek, zaczynając swoją przygodę z makro i mikro światem. Na początku ciekawość i fascynacja, potem niedosyt. Obraz nie jest rewelacyjny, ale widać. Jak za tą cenę oczywiście skazy na optyce. Podkładki pod obserwowany preparat są plastikowe, osobiście zamieniłem na szklane przez co polepszył się nieco obraz i można to porównać z tym:http://lh5.ggpht.com/_UpPb-wWnMcM/R2Cl dlUKRLI/AAAAAAAAA8o/Gz0amy-WOb0/s288/DSC 00420.JPG link aktualny na 6.4.2010Zamieszczone preparaty są kiepskiej jakości, a próbka słabo zakolorowana, można polepszyć to troszkę kładąc kroplę wody na próbkę.Preparatów barwiących jest niewielka ilość.. podejrzewam iż za niedługo zakupię mikroskop za cenę około 1000zł w takim optyka powinna być pewna. Opisywany mikroskop jest jak pisałem dobry na początek, aby zainteresować szczególnie dzieci te mniejsze i większe... Aha i próbka jakoś dziwnie przemieszcza się podczas łapania ostrości i trzeba się namęczyć troszkę aby trafić no chyba że próbka jest duża :)
Jakość wydania
3.00
Zalety

Widać nawet co nie co

Wady

Brak ustawienia dokładniejszej ostrości. kiepska optyka choć jak na tą cenę...

Extra informacje

2 dni, cena to 90zł

Książki Mikroskop XSP-1XT oraz pochodne opinie