Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary Basowe
  • /
  • Mayones Be-4
  • /
  • 1

Opinie o Mayones Be-4

Instrumenty muzyczne Mayones Be-4 opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
4.8
Osprzęt, materiały
4.6

Średnia ocen

4.85

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~kuba / 2010-02-27

kupilem niedawno ten basik. powiem tylko jedno! ta gitara ma dusze i przekroczyla moje oczekiwania o 200%. az palce same chodza i chce sie grac wiecej i wiecej. mam wersje z d-tunerem co pozwala na wiekszy bajer. mayones Brzmienie 5 / 5 Cena/Jakość 5 / 5 Jakość wykonania 5 / 5 Osprzęt, materiały 5 / 5 Ocena opinii: 0 Opinia jest nie na temat, wulgarna, jest spamem? Zgłoś ją!
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Kuń / 2009-05-16

Naprawdę dobry bas, brzmi jak bas, gdy się do trzyma, czuje się, że ma się do czynienia z drewnem. Bardzo dobry dół,góra też niczego sobie;). Mankamenty? Klucze nie za dobrze trzymały mi strój (ale być może tylko w moim egzemplażu), no i elektronika nie daje aż takich możliwości ustawienia brzmienia, jakby się chciało (np. Cort c4 kolegi rozłożył mojego mayo na łopatki). No i jeśli chodzi o wygodę, jest bardzo dobrze, ale GMRy wygodniejsze;).
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.50
Zalety

BAs przez duże "B" i "A", taki bardzo konkretny!

Wady

Standardowa elektronika jako taka, GMRy mają wygodniejsze gryfy;)

Extra informacje

Posiadałem ten bas rok, kupiłem za 1500zł

~Topór / 2007-01-24

Jestem szczęśliwym posiadaczem rzadkiej wersji z chromowanym osprzętem, ale poza tym - niczym się nie różni. Nie żałuję zakupu ani troszeczkę. Gitara jest świetna, bardzo lekka jak na bas, cieplutko i przyjemnie brzmi, świetnie trzyma strój a gryf znakomicie leży w ręce. Jest też precyzyjnie wyważona, choć to niekoniecznie może wszystkim przypaść do gustu - gitara wykazuje ponadprzeciętną tendencję do przechylania gryfu w dół, wygodniej jest więc podwiesić ją trochę wyżej i trzymać w pozycji bardziej zbliżonej do poziomu. Ale wszyscy najwięksi tak właśnie grają. Tak czy inaczej gra się na niej wspaniale, a wygląda z nią jeszcze lepiej. Warta każdego z 2.000 złociszy jakie mnie kosztowała. Definitywnie najlepsza w swojej klasie :)
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Zły wujek / 2006-11-10

Jeśli miałbym komuś doradzić przyzwoitą gitarę basową czarującą swoim brzmieniem,kształtem i jakością wykonania,to wybrałbym bez wahania Mayones Be-4 z osprzętem Bartolini.Po wstępnym przeglądnięciu strony producenta,zapewne każdy ma wątpliwości czy zainwestuje pieniądze właściwie.To samo mógłbym powiedzieć o sobie,wszak nie należę do osób zamożnych.Jeśli jednak nie chcemy dopłacać w póżniejszym terminie na coś co lepiej "gada",z ręką na sercu powiem,że opłaca się zamawiać od razu opcję elektroniki i przystawek Bartolini.Znając ceny takich udogodnień gitarowych wiem,że nie przepłaciłem ani złotówki.Zakup procentuje przyjemnością grania na instrumencie,wygodą manualną,pielęgnacyjną, itp.walorami wyłącznie na plus dla tego basu.Na koniec zachęcam osoby niezupełnie zdecydowane do prześledzenia mp3 dżwięku tejże gitary ze strony oficjalnej producenta.O ile to nie wystarczy, zalecam kontakt osobisty z działem informacji,mnie osobiście to się opłaciło i to bardzo.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~ludzky / 2006-06-03

Brzmi jak trza i tyle.Durze, naprawde duze możliwości.Ladna deska,świetny gryf.Do wykonania to sie nieda przyczepić.Jedyna zecz to pretwornikii tak świetnie brzmią ale ja zmieniłem na emg-o jestem przyzwyczajony.Ogólnie polecam
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.75

Instrumenty muzyczne Mayones Be-4 opinie