Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • Materace Dla Ciebie
  • /
  • 1

Opinie o Materace Dla Ciebie

materace-dla-ciebie.pl

Wrocław

Zakupy Materace Dla Ciebie opinie
Asortyment
2.4
Dostawa
3
Łatwość zamawiania
3.2
Obsługa i reklamacje
1.8
Poziom cen
2.2

Średnia ocen

2.52

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

Patrycja Kempa / 2023-11-06

Jestem bardzo niezadowolona z obsługi w tym sklepie. Zamówiłam łóżko i materac, a produkt nigdy nie dotarł. Kiedy spróbowałam skontaktować się z obsługą klienta, spotkałam się z wyjątkową nieuprzejmością i brakiem zrozumienia. Nie tylko nie dostarczyli mi zamówionego produktu, ale także nie byli zainteresowani moją sytuacją. Niestety, miałam operację i potrzebowałem tego łóżka, aby się zregenerować, ale zdaje się, że to kompletnie nikogo nie obchodziło. Nie polecam tego sklepu nikomu. Obsługa klienta jest fatalna, a brak jakiejkolwiek empatii i zaangażowania w rozwiązanie problemów klientów sprawił, że czuję się bardzo rozczarowana. To była moja pierwsza i ostatnia próba zakupu w tym sklepie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

Ból pleców / 2022-02-13

Ból pleców i kpina z klienta. Tego należy się spodziewać po ofercie firmy Materace Dla Ciebie. Nie minęły nawet 2 lata od zakupu materaca, a wyszła w nim wada, która uniemożliwia komfortowy sen. W materacu jest wgłębienie na ok. 3cm. Nie trzeba dużych pokładów wyobraźni żeby stwierdzić jak 3cm różnicy wpływają na położenie kręgosłupa, komfort snu, itd. Materac miał być na 10-letniej gwarancji, lecz tutaj przechodzimy do drugiego punktu tej recenzji. Sklep do złożonej reklamacji poprosił o dokumentację zdjęciową. I tutaj cytuję procedurę: "w celu weryfikacji prosimy o przesłanie zdjęcia z widocznym wgnieceniem materaca. Można je wykazać poprzez przyłożenie prostego elementu np. kij lub inny element i zmierzyć miarką wgłębienie od materaca do początku tego elementu z widocznej odległości." Wynik wykonania powyższej instrukcji dołączam do recenzji, każdy może ocenić sam. I co robi z tym faktem firma Materace Dla Ciebie? Każe oddać materac do ich wewnętrznej weryfikacji, po czym stwierdza, że wgłębienie wynosi nie 3cm a 0,5cm. Pomimo tego, że postąpiłem stricte zgodnie z ich procedurą. Oczywiście wgłębienie nie jest równomierne i na całej powierzchni, więc jak przyłoży się kij miejscu, w którym go nie ma, to równie dobrze można dostać wynik 0. I co jeszcze mówi Materace Dla Ciebie? "Tak jak wspominaliśmy tego rodzaju wgniecenie jest naturalną cechą produktu, która może wynosić do 15% wysokości materaca." Czyli podsumowując: wgniecenia nie ma, a w ogóle to jest normalne, że wgniecenia (w materacu z pianki wysokoelastycznej) powstają. Kpina.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.80
Zalety

brak

Wady

beznadziejna jakość materaca, beznadziejna obsługa, niewywiązanie się z gwarancji

Extra informacje

materac do śmieci po niespełna 2 latach

Janusz / 2022-01-10

Przestrzegam przed kuszeniem się na promocje w tej firmie. ja się dałem nabrać na zawyżone ceny przed promocją. Cena 134 promocja -50% czyli 67. Dziś cena podstawowa już tylko 94,00, a w necie bez łaski za około 67.00 złotych czyli tyle ile zapłaciłem na promocji 50%. Na zwrócenie uwagi w tej sprawie firma odpowiedna: "nie, nie podwyższamy sztucznie cen- to jest tylko Pana zdanie. Tak jak napisałam- ceny produktów są dynamiczne, mogą się zmieniać na plus lub na minus. Koszt zwrotu akcesoriów pokrywa kupujący." No to już wiecie kto płaci. Przestrzegam przed naiwnością.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80

Anna / 2021-12-27

Materac porażka!!!.Po niespełna roku ,zapada się. Złożenie reklamacji to droga przez mękę .Wymagają zdjęć chyba od profesjonalnego fotografa .Moje nie sprostały oczekiwaniom. Nie polecam tego sklepu, wszystko jest pięknie do momentu kupna.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.00
Zalety

Brak

Wady

Bardzo słabe wykonanie.

Extra informacje

9 miesięcy

kirina / 2019-01-23

Na nowym materacu sen jest od razu lepszy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
5.00

Zakupy Materace Dla Ciebie opinie