Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Marshall 1936
  • /
  • 1

Opinie o Marshall 1936

Instrumenty muzyczne Marshall 1936 opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Elektronika
4.67
Jakość wykonania
4.67

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Andżelika / 2023-02-28

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny jak dla mnie niewywindowane. W 100% polecam, dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Amadeusz / 2023-01-05

Znająca się na rzeczy załoga, extra jakość, szybka dostawa, ceny moim zdaniem jak najbardziej w porządku. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

~Michał / 2007-01-04

Kolumnę dostałem w rozliczeniu. Seria JCM800. Głośniki Celestion G12-T. Ma szerokość normalnej paczki 4x12 i spory litraż. Ma spodzie oryginalne kółka Marshalla.Kolumna gra bardzo dobrze. Przez spory litraż ma dobry dół i wszędzie ją słychać (nie chodzi kierunkowo). Bardzo uniwersalna- gra dobrze praktycznie ze wszystkimi wzmacniaczami, we wszystkich miejscach, w klubie i spokojnie daje radę na otwartej scenie. I jak chyba wszystkie produkty Marshalla, jeśli gra sama, brzmi przeciętnie, a w kapeli chodzi świetnie (polecam przesłuchiwanie produktów Marshalla z kapelą). Jedynie co,to kable użyte do łączenia głośników są przeciętne, same zaś głośniki też nie są idealne (siarczą na przesterach, tzn. dają nieopanowane górne pasmo). Sklejka faktycznie wysokiej jakości, ale derma przeciętnie naklejona, a narożniki są bardzo kruche i nietrwałe....ale Marshall już tak ma.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.25

Instrumenty muzyczne Marshall 1936 opinie