Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Telefonia
  • /
  • Operatorzy komórkowi
  • /
  • Lycamobile
  • /
  • 1

Opinie o Lycamobile

Telefonia Lycamobile opinie
Cena/Jakość
1
Obsługa klienta
1.33
Oferta
2

Średnia ocen

1.44

w skali od 1 do 5.

 

Tomek / 2020-05-15

Wykupiłem internet za granicą. Dobra cena ale co z tego jak net nie działał. Do BOA trudno się dodzwonić jak się w końcu udało mimo prób różnych ustawień i resetowania telefonu internet nadal nie działał. Po powrocie mimo składania reklamacji i kilkukrotnych telefonów i pisania maili bez odpowiedzi. Obiecanego zwrotu pieniążków nie otrzymałem. Lepiej wybrać inna sieć, trochę dopłacić ale mieć spokojną głowę. Szkoda nerwów i pieniędzy ! Nie polecam Lyca !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~J / 2017-09-02

Kupiłem karte Lyca na wakacje do kilku Europejskich krajów. W żadnym nie działał internet a infolinia poinformowała, że teraz nie ma pakietów na te kraje. W tym czasie wszyscy inni operatorzy udostępniali bardzo tani internet w związku z nową ustawą. W Lyca nie działał wcale. Wpłaconych środków nie mogę odzyskać, proponują mi wykorzystać na rozmowy w Polsce. Oszust!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~edu / 2017-04-12

Szlak trafia czlowieka co za franca tam siedzi ze nie mozna sie dodzwonic w ciagu jednego dnia. Totalne kpiny sobie robicie.

~Klient / 2016-04-21

Ogólnie operator dobry, ale np. u mnie (mieszkam na wiosce) mam strasznie słaby zasięg, każda inna sieć miała DUŻO lepszy. Kontakt z obsługą klienta - dziwny, niby piszę, działają, ale ani odpowiedzi zwrotnej, ani nic. Oferty dobre - tanio, szybko, nie trzeba szukać - wklepuję kod i działa, bez zbędnych kombinacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33
Zalety

Dobre i tanie pakiety, darmowa wysyłka karty sim w dowolnym formacie, przejrzysta strona WWW

Wady

Brak aplikacji mobilnej, ekstremalnie słaby zasięg, brak choćby maila od obsługi klienta o zakończeniu prac nad zgłoszonym problemem.

Extra informacje

Okres użytkowania: 1 rok

Telefonia Lycamobile opinie