Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Lunapark Sowiński Władysławowo
  • /
  • 1

Opinie o Lunapark Sowiński Władysławowo

Podróże i wypoczynek Lunapark Sowiński Władysławowo opinie
Atrakcje
5
Obsługa klienta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Kornelia / 2023-01-17

Rozumiejąca potrzeby ekipa, niezła jakość, sprawna wysyłka, ceny uważam że niewywindowane. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Kinga / 2023-01-11

Na początku nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych internautów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc doradcy. Ceny według mnie w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i daję 5 gwiazdek.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Naomi / 2016-06-12

Super atrakcja, miła atmosfera, dużo emocji. Superanckie koło młyńskie. Można spędzić fajnie czas ze znajomymi. Polecam jak najbardziej. Obok lunaparku w namiocie cyrkowym jest też fajna wystawa kilkumetrowych owadów. Fajnie wyglądają te wielkie robaki. Fotki z nimi wrzuciłam na fb :)
Zalety

fajne

Wady

Extra informacje

~Anna / 2016-05-12

Fantastyczna zabawa, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci jest całe mnóstwo rozrywek, a dla dorosłych takie karuzele, że poziom adrenaliny jest tak wysoki, że aż głowa boli! Fajna obsługa - wesoła i w porządku. Nadzwyczaj urocze położenie - u samej nasady Półwyspu Helskiego. Jeśli ktoś się wybiera z rodziną, to trzeba wziąć trochę kasy i można szaleć cały dzień. Można też zjeść - są bary (jakość jedzenia lepsza niż na mieście), lody, sklep z pamiątkami (no tam nie można zdjeść ;). Naprawdę polecam, wybawiliśmy się na maxa!!
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Różnorodność rozrywek, malownicze położenie, wesoły klimat.

Wady

Jak my byliśmy to było nieco chłodno, ale spoko, ciepło nam było od wrażeń.

Extra informacje

Podróże i wypoczynek Lunapark Sowiński Władysławowo opinie