Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • Logos Tour
  • /
  • 1

Opinie o Logos Tour

logostour.pl

Warszawa

Podróże i wypoczynek Logos Tour opinie
Cena/Jakość
3.67
Obsługa klienta
4.33
Oferta
4.5

Średnia ocen

4.17

w skali od 1 do 5.

 

Olga i Marian / 2022-12-21

Po podróży do Peru i Boliwii nasza opinia może być tylko jedna - doskonała praca pilota Mirka! Były naprawdę trudne sytuacje i tu Mirek wykazał się na "piątkę". Ogromna wiedza, sposób jej przekazania, kontakt z nami, uczestnikami wycieczki, pomocna dłoń gdy było trzeba. Wszystko było na medal. W Limie zdarzyła się katastrofa samolotu co opóźniło nasz powrót o 3 dni, dzięki Mirkowi wszystko przebiegło bez zakłóceń.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33
Zalety

pilot na "piątkę", wycieczka wspaniała poza ogromną ilością kościołów

Wady

Zbyt dużo kościołów - kompletnie nas to nie interesuje, w przeciwieństwie do kultury Inkaskiej

Extra informacje

Katarzyna / 2022-06-13

Po raz pierwszy w swoim życiu spotykam się z niewykonaniem programu wycieczki, do tego argumentując że program jest "opcjonalny". Otóż nie jest. A jeśli jest to za co ja płacę? Jeśli jestem w knajpie i zamawiam stęka z polędwicy to jest to opcjonalne i mogę dostać mielonego z kurczaka za tą sama cenę?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.33
Zalety

Małe grupy

Wady

Brak wywiązywania się z programu, lekceważący stosunek do klienta

Extra informacje

Pierwszy raz z logosem i już nie powtorzę

Tadeusz / 2021-04-14

Odnoszę wrażenie, że wszystkie 3 opinie są wynikiem poprawy ogólnej opinii o firmie przez pracowników biura Logostour. Otóż nie jest tak wspaniale jak tu się pisze i nie jest to moja odosobniona opinia bo po nieudanych podróżach z biurem logostour korzystałem z usług Rainbow, Itaka czy Prestige i tam poznałem osoby, które również nie były zadowolone z wycieczek z logostourem. Pierwszą moją wycieczką była Argentyna-Brazylia-Paragwaj -Urugwaj, hotele o niskim standardzie, program okrojony, pilot leciał z programem żeby tylko jak najszybciej wrócić do hotelu i oddać się swoim prywatnym sprawom, nic nie zobaczyliśmy poza tym co było strikte w programie a wycieczki fakultatywne nie zostały zrealizowane zgodnie z programem bo "pani zajmująca się wycieczką w Warszawie nie zamówiła ich wcześniej w biurze miejscowym", tak nam mówił pilot a że było jakieś święto to do Urugwaju nie dotarliśmy bo nie było już miejsc na statku. Pilot dwoił się i troił ale nie udało się więc nie byliśmy w Urugwaju wbrew wcześniejszym zapewnieniom pani z logostour, która nam sprzedawała wycieczkę. Samba show to jakiś gniot - okazało się że zaprowadzili nas do typowo turystycznej knajpy, miejsca słabe więc niewiele widzieliśmy i za 40 minut zapłaciliśmy 120 USD za 1 osobę. Dopiero później dowiedziałem się o uczestnika z grupy z innej wycieczki, że to jedna z najgorszych restauracji ale to zależy od biura co rezerwuje - wyszło na to, że przepłaciliśmy za komercję. Wycieczka pontonami do Gardzieli Diabła okazała się droższa niż w Itace a pilot powiedział, że takie ma wytyczne z biura wiec pewnie logostour zamawia badziewie żeby jak najwięcej zarobić. Pilot miał wiedzę i organizacyjnie ok poza tym, że po realizacji programu nic więcej z nami nie robił i nie proponował co możemy zrobić. Mieliśmy z żoną wrażenie że za 21tys. zł zobaczyliśmy kawałek Rio i Buenos-NIE POLECAM. Mając nadzieję, że mieliśmy nie fart i źle trafiliśmy z wycieczką zdecydowaliśmy się na zachwalaną przez biuro wycieczkę Peru-Boliwia w listopadzie 2019, której pilotem był Pan Tomasz Wawrzyński. I to chyba była największa porażka tej wycieczki. Człowiek, który naszym zdaniem, nie był wcześniej na tej trasie (słyszeliśmy jak rozmawiał z jakimś znajomym że to jest dobre i trzeba wrzucić to do naszego programu) , zapatrzony w siebie (musieliśmy słuchać jaki to on jest najlepszy i w jakich TV nie występował ) a niestety okazało się że wiedza słaba a organizacja jeszcze gorsza. Trafiliśmy na strajk w Boliwii do której nas nie chceili wpuścić -pilot powiedział że to wina biura, że rozmawiał z prezesem biura ale nic nie wskórał i że gdyby to jego biuro organizowało wyjazd wszystko byłoby załatwione. Rozdawał wizytówki swojego biura i zachwalał ze mają lepsze programy i małe grypy. Po tym wyjeździe postanowiliśmy z zoną więcej nie korzystać z usług biura logostour. Mają wysokie ceny, słabych pilotów którzy jeszcze nie mówią o nich dobrze i programy nie są wykonywane tak jak otrzymujemy to na papierze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33
Zalety

wszystko wygląda super przed wyjazdem

Wady

piloci, cena w stosunku do jakości usług, nierealizowanie programu

Extra informacje

Stanisław / 2020-08-03

Nam udało się jeszcze przed całym zamieszaniem z kwarantanną i Covidem zwiedzić Birmę w lutym 2020 z LogosTour. Pilotem był Pan Michał niezwykle profesjonalny człowiek, impreza wspaniała, kraj przepiękny niezdeptany jeszcze przez masową turystykę. Mamy nadzieję, że sytuacja na świecie wróci do normy i możliwe będzie dalsze odkrywanie świata z LogosTour
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Pilot, program, przeloty, wyżywienie, zakwaterowanie

Wady

Extra informacje

mrMarcin / 2018-05-03

Biuro podróży pierwsza klasa a mi niełatwo zaimponować, latałem już z różnymi biurami. Wszystko dokładnie tak jak było umówione, żadnych problemów w trakcie wycieczki, bardzo polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Arturo / 2018-03-09

Chciałem raz w życiu zwiedzić inny kontynent i mój wybór padł na Amerykę Południową. Zdecydowałem sięz wiedzić w niej Argentyne, na wycieczkę wydałem część oszczędności z ponad 10 lat oszczędzania ale było warto. Mam teraz co wspominać i na szczęście mam miłe wspomnienia dzięki bezproblemowej wycieczce, po prostu nie było żadnych problemów podczas niej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

widoki, przelot, brak problemów

Wady

Extra informacje

Podróże i wypoczynek Logos Tour opinie