Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • Logos Tour
  • /
  • 1

Opinie o Logos Tour

logostour.pl

Warszawa

Podróże i wypoczynek Logos Tour opinie
Cena/Jakość
3.67
Obsługa klienta
4.33
Oferta
4.5

Średnia ocen

4.17

w skali od 1 do 5.

 

Julek / 2023-10-15

Wycieczka do Japonii 24.04.-7.05.2023.Nie polecam usług biura Logos Tour. Na pewno nikt z moich znajomych oraz rodziny nie skorzysta z usług tego biura. Program biura ciekawy. Gorzej z realizacja. Nieprawdziwe informacje z Biura Podróży Logos Tour ZNP.\r\n- fakultatywny spektakl teatru kabuki cena ok. 4000 JPY w rzeczywistości 18 tys. JPY. Nikt z grupy nie uczestniczył w spektaklu\r\n- w informacjach ogólnych biuro przekazało że będzie 10 przejazdów pociągami. W rzeczywistości było ok. 30 przejazdów pociągami i ok. 15 przejazdów metrem\r\n- Kobe Muzeum Sake. Prezentacja w języku japońskim.\r\n-Kioto przedstawienie w teatrze Gion Corner cena 3150 JPY.W rzeczywistości 5500 JPY.\r\n- Kioto przejazd metrem do centrum tkactwa, „gdzie podczas pokazu modelki zaprezentują piękne kimona”. Żadnego pokazu nie było.\r\n- Kioto przejazd do hotelu( zostawienie bagażu) W rzeczywistości z dworca do hotelu z bagażami szybkim tempem do hotelu ( 2 km) Pilot nie interesował się grupą. Szedł swoim tempem. Tak było przez całą wycieczkę. \r\n- Tokio ostatni dzień. „ Przejazd metrem do Harajaku. Po południu przejazd kolejką do dzielnicy Shibuja” W rzeczywistości po śniadaniu pieszo do w/w miejsc. Powrót metrem do hotelu. Później ok. 4 godziny w hotelu lub okolicach hotelu.\r\n- biuro niepotrzebnie przekazało numer telefonu pilota. W Himeji 2 uczestników się zagubiło się i dzwonili po pomocno pilota. Pilot nie odbierał telefonu.\r\n- biuro zapewniało urządzenie tour- guide na cały okres wycieczki. W pierwszym dniu otrzymaliśmy urządzenia ale część była rozładowana. Słuchawki jednorazowe były używane.\r\nPilot Janusz Kafarski to nieporozumienie. Jeśli miał pełnić rolę pilot-przewodnika, to w odniesieniu do p. Janusza Kafarskiego to nie istniało. Po żadnym zwiedzanym obiekcie nie oprowadzał. Tylko raczej był osobą która przewoziła nas z punktu A do punktu B.\r\nPilot nie zebrał pieniędzy od uczestników na bilety wstępu , przejazdy bo nie potrafiłby rozliczyć się z tych pieniędzy. Trzy razy zebrał pieniądze aby kupić bilety grupowe i nie rozliczył się z tych pieniędzy (w 2 przypadkach). Dziwnie wyglądał pozostawienie 2 uczestników wycieczki na dworcu autobusowym w Tokio. Wyjazd był o godz. 9:00 a ta dwójka uczestników dotarła do Fuji o k. godz. 15:00. Pilot swoją wiedzę czerpał z wikipedii (z telefonu). Osaka. Wjazd na wieżę widokową. Tylko 6 uczestników wzięło udział w tym wjeździe. Spora część spędziła ten czas na dworcu. Pozostali uczestnicy sami organizowali sobie zwiedzanie bo zauważyli iż pilot nie posiada On żadnej wiedzy. Po raz pierwszy spotkałem się z tak nieudolnym, niekompetentnym, nieprofesjonalnym pilotem\r\n
Zalety

program ale nie zrealizowany

Wady

przedstawiłem powyżej

Extra informacje

Olga i Marian / 2022-12-21

Po podróży do Peru i Boliwii nasza opinia może być tylko jedna - doskonała praca pilota Mirka! Były naprawdę trudne sytuacje i tu Mirek wykazał się na "piątkę". Ogromna wiedza, sposób jej przekazania, kontakt z nami, uczestnikami wycieczki, pomocna dłoń gdy było trzeba. Wszystko było na medal. W Limie zdarzyła się katastrofa samolotu co opóźniło nasz powrót o 3 dni, dzięki Mirkowi wszystko przebiegło bez zakłóceń.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33
Zalety

pilot na "piątkę", wycieczka wspaniała poza ogromną ilością kościołów

Wady

Zbyt dużo kościołów - kompletnie nas to nie interesuje, w przeciwieństwie do kultury Inkaskiej

Extra informacje

Katarzyna / 2022-06-13

Po raz pierwszy w swoim życiu spotykam się z niewykonaniem programu wycieczki, do tego argumentując że program jest "opcjonalny". Otóż nie jest. A jeśli jest to za co ja płacę? Jeśli jestem w knajpie i zamawiam stęka z polędwicy to jest to opcjonalne i mogę dostać mielonego z kurczaka za tą sama cenę?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.33
Zalety

Małe grupy

Wady

Brak wywiązywania się z programu, lekceważący stosunek do klienta

Extra informacje

Pierwszy raz z logosem i już nie powtorzę

Tadeusz / 2021-04-14

Odnoszę wrażenie, że wszystkie 3 opinie są wynikiem poprawy ogólnej opinii o firmie przez pracowników biura Logostour. Otóż nie jest tak wspaniale jak tu się pisze i nie jest to moja odosobniona opinia bo po nieudanych podróżach z biurem logostour korzystałem z usług Rainbow, Itaka czy Prestige i tam poznałem osoby, które również nie były zadowolone z wycieczek z logostourem. Pierwszą moją wycieczką była Argentyna-Brazylia-Paragwaj -Urugwaj, hotele o niskim standardzie, program okrojony, pilot leciał z programem żeby tylko jak najszybciej wrócić do hotelu i oddać się swoim prywatnym sprawom, nic nie zobaczyliśmy poza tym co było strikte w programie a wycieczki fakultatywne nie zostały zrealizowane zgodnie z programem bo "pani zajmująca się wycieczką w Warszawie nie zamówiła ich wcześniej w biurze miejscowym", tak nam mówił pilot a że było jakieś święto to do Urugwaju nie dotarliśmy bo nie było już miejsc na statku. Pilot dwoił się i troił ale nie udało się więc nie byliśmy w Urugwaju wbrew wcześniejszym zapewnieniom pani z logostour, która nam sprzedawała wycieczkę. Samba show to jakiś gniot - okazało się że zaprowadzili nas do typowo turystycznej knajpy, miejsca słabe więc niewiele widzieliśmy i za 40 minut zapłaciliśmy 120 USD za 1 osobę. Dopiero później dowiedziałem się o uczestnika z grupy z innej wycieczki, że to jedna z najgorszych restauracji ale to zależy od biura co rezerwuje - wyszło na to, że przepłaciliśmy za komercję. Wycieczka pontonami do Gardzieli Diabła okazała się droższa niż w Itace a pilot powiedział, że takie ma wytyczne z biura wiec pewnie logostour zamawia badziewie żeby jak najwięcej zarobić. Pilot miał wiedzę i organizacyjnie ok poza tym, że po realizacji programu nic więcej z nami nie robił i nie proponował co możemy zrobić. Mieliśmy z żoną wrażenie że za 21tys. zł zobaczyliśmy kawałek Rio i Buenos-NIE POLECAM. Mając nadzieję, że mieliśmy nie fart i źle trafiliśmy z wycieczką zdecydowaliśmy się na zachwalaną przez biuro wycieczkę Peru-Boliwia w listopadzie 2019, której pilotem był Pan Tomasz Wawrzyński. I to chyba była największa porażka tej wycieczki. Człowiek, który naszym zdaniem, nie był wcześniej na tej trasie (słyszeliśmy jak rozmawiał z jakimś znajomym że to jest dobre i trzeba wrzucić to do naszego programu) , zapatrzony w siebie (musieliśmy słuchać jaki to on jest najlepszy i w jakich TV nie występował ) a niestety okazało się że wiedza słaba a organizacja jeszcze gorsza. Trafiliśmy na strajk w Boliwii do której nas nie chceili wpuścić -pilot powiedział że to wina biura, że rozmawiał z prezesem biura ale nic nie wskórał i że gdyby to jego biuro organizowało wyjazd wszystko byłoby załatwione. Rozdawał wizytówki swojego biura i zachwalał ze mają lepsze programy i małe grypy. Po tym wyjeździe postanowiliśmy z zoną więcej nie korzystać z usług biura logostour. Mają wysokie ceny, słabych pilotów którzy jeszcze nie mówią o nich dobrze i programy nie są wykonywane tak jak otrzymujemy to na papierze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33
Zalety

wszystko wygląda super przed wyjazdem

Wady

piloci, cena w stosunku do jakości usług, nierealizowanie programu

Extra informacje

Stanisław / 2020-08-03

Nam udało się jeszcze przed całym zamieszaniem z kwarantanną i Covidem zwiedzić Birmę w lutym 2020 z LogosTour. Pilotem był Pan Michał niezwykle profesjonalny człowiek, impreza wspaniała, kraj przepiękny niezdeptany jeszcze przez masową turystykę. Mamy nadzieję, że sytuacja na świecie wróci do normy i możliwe będzie dalsze odkrywanie świata z LogosTour
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

Pilot, program, przeloty, wyżywienie, zakwaterowanie

Wady

Extra informacje

mrMarcin / 2018-05-03

Biuro podróży pierwsza klasa a mi niełatwo zaimponować, latałem już z różnymi biurami. Wszystko dokładnie tak jak było umówione, żadnych problemów w trakcie wycieczki, bardzo polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Arturo / 2018-03-09

Chciałem raz w życiu zwiedzić inny kontynent i mój wybór padł na Amerykę Południową. Zdecydowałem sięz wiedzić w niej Argentyne, na wycieczkę wydałem część oszczędności z ponad 10 lat oszczędzania ale było warto. Mam teraz co wspominać i na szczęście mam miłe wspomnienia dzięki bezproblemowej wycieczce, po prostu nie było żadnych problemów podczas niej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

widoki, przelot, brak problemów

Wady

Extra informacje

Podróże i wypoczynek Logos Tour opinie