Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Line 6 Line6 Spider III 75
  • /
  • 1

Opinie o Line 6 Line6 Spider III 75

Instrumenty muzyczne Line 6 Line6 Spider III 75 opinie
Brzmienie
3.75
Cena/Jakość
4.25
Elektronika
4
Jakość wykonania
4.25

Średnia ocen

4.06

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

~marc5in / 2010-04-02

Kupiłem tę wersję wzmacniacza i jestem z niego zadowolony. Nie sądziłem, że może on dać tyle możliwości. Na przykład kanał insane jest naprawdę dynamiczny.Dość dobry reverb, napewno o niebo lepszy od Fendera 100. Stroik, który naprawdę pomaga gitarzyście.Nie najgorszy crunch.Super clean.Możliwość użycia 3 efektów jednocześnie jest również bardzo przydatna.Ogólnie osobiście polecam.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75
Zalety

wygląd,super głośnik,możliwość ustawienia swoich własnych kanałów, możliwość włączenia trzech efektów działających jednocześnie,brzmienie,estetyka wykonanie.

Wady

brak sterownika nożnego w zestawie,brak wejścia na dodatkową kolumnę, gorsze brzmienie gdy ustawimy się głośniej Na ok połowę volume.

Extra informacje

Piec posiadam ok 2 miesiące kupiłem go za1200zł.

~Saynek / 2008-06-07

Mówcie co chcecie, ale to tranzystor. na przesterach, czy na kanale czystym, brakuje tego, charakterystycznego, jedwabistego dżwięku. jest on troche bez duszy, Obecnie wyszedl najnowszy model LINE 6 BOGNER SPIDER VALVE. Panowie to jest profeska. Wiem bo mam wersję 212, także warto dodać 1000-1500 zl więcej i masz lampowy wzmachol. Z Pazurem, mocą i efektem, aż chce się grać :))) naprawde polecam. Zanim go kupiem próbowalem jeszce Vox-a Velvatronix AD 100 VT, ale ten Line powala go na nogi, moim zdaniem jest to produkt godny uwagi, który zrobi karierę.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
2.75

~kelsmo / 2008-05-16

Dobrze brzmiący wzmacniacz za stosunkowo niedużą cenę. Całkiem niezłe cleany, trochę gorzej z crunchem no i dość dobre przestery. 12 modeli wzmacniaczy. Duża dynamika jeżeli chodzi o kanał insane. Zdecydowanie lepszy od marshalla mg100. Dobrze brzmiące efekty choć trochę mała możliwość ich regulacji. Reverb choć cyfrowy to na wysokim poziomie. Wbudowany tuner co naprawdę ułatwia życie gitarzyście. 4 kanały na których możemy zapisać stworzone przez nas brzmienia. No i cała masa gotowych brzmień. Nieduży, funkcjonalny wzmacniacz.Możliwość podłączenia footswicha wyposażonego w *** głośności i kaczkę. Za taką cenę chyba najlepsza oferta na rynku jeżeli chodzi o uniwersalność i ilość możliwości. Polecam.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75
Zalety

Dość dobre brzmienie, wykonanie, cena, prosta obsługa

Wady

Brak pętli efektów i wyjścia na dodatkową kolumnę, brak footswitcha w zestawie

Extra informacje

1 rok

~midi1 / 2007-12-22

Po serii nr 2, nowa trzecia seria Pająka naprawdę wnosi świeży oddech w brzmienie. Za bardzo korzystną cenę mamy poręczne, w miarę lekkie i dobrze brzmiące combo o mocy 75 Watt wraz z symulacjami 12 modeli wzmacniaczy. Oczywiście niektórych nazw nie należy brać zbyt dosłownie, ale można ukręcić bardzo zróżnicowane swoje brzmienia. 36 miejsc w pamięci plus 400 fabrycznych presetów plus efekty, plus tuner- chyba powinno wystarczyć. Oczywiście jest to cyfra i nie każdego to zadowoli. Ja jestem zadowolony. Sprawdziłem w zespole wraz z akustycznymi instrumentami (big band) oraz porównywałem z lampowym piecem- działa. Nie dało się ukręcić idealnie brzmiącej porównywalnej barwy (zwłaszcza na czystym kanale), ale lampy też brzmią indywidualnie. Jako substytut sprawdza się wyśmienicie. W porównaniu do drugiej serii zniknęło tekturowe przebarwienie w czystym czerwonym kanale, a pozostałe są również udoskonalone i bardzo zróżnicowane. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zastanawiam się teraz nad kupnem sterownika nożnego. Podsumowując- nieźle brzmiący, bardzo praktyczny i dający wiele możliwości piec.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.00
Zalety

brzmienie, różnorodność, efekty, tuner, presety, 36 komórek na własne ustawienia, mobilność

Wady

brak pętli efektów, wyjścia liniowego i z symulacją głośnika bez odłączania dźwięku, brak przełącznika w zestawie

Extra informacje

trzy tygodnie

Instrumenty muzyczne Line 6 Line6 Spider III 75 opinie