Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Line 6 Flextone III
  • /
  • 1

Opinie o Line 6 Flextone III

Instrumenty muzyczne Line 6 Flextone III opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Elektronika
5
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

~artmedia18 / 2010-08-30

Gram w zespole bluesowym ponad 3 lata. I jak to gitarzysta szukam swojego brzmienia. Od 3 lat go jeszcze nie znalazłem. A na sprzęt wydałem podnad 12 tysięcy. I tu nagle shock!Przez przypadek ograłem wzmacniacz za nieco ponad 1000 zł i padłem na kolana. za 1000 zł kręcę na nim wszystkie brzmienia, o których dotąd tylko mogłem pomarzyć. Cały swój sprzęt wystawiłem na Allegro i gram teraz tylko na nim. To doskonały sprzęt. Mr L.Cichoński wiedział co robi. I gra na jeszcze wcześniejszej jego wersji Vetta II. TO NIE JEST LAMPA TYLKO CYFRA. I w żaden sposób mi to nie przeszkadza!!!! Nic nie brumi nie szumi. Dźwięk się z niego wylewa. I nie słyszę różnicy pomiędzy lampą, a nim. Nie jesteś w stanie odróżnić. Serdecznie wszystkim go polecam!
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00
Zalety

Brzmienie, moc, elastyczność, wydajność, jakośc wykonania, design

Wady

------------------

Extra informacje

mam ten produkt od 2 miesięcy i kupiłem teraz ten sam w wersji XL

~mr.Hyde / 2007-05-28

Produkt jak za te cene dość dobry. Aby usłyszeć trzeba odkręcić na połowe dopiero wtedy coś daje. Potem jak sobuie ustawisz dobre brzmienie to naprawde zaskakuje - brakuje mu tylko mocy - pasuje tak 2X więcej. Boli tez ograniczona ilość presetów (4) jeśli chce się więcej to trzeba wydać na sterownik z 1400 zł - to jest hu..... , ale za brzmienie 5 ka z plusem.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75
Zalety

Bardzo dobre brzmienie, możliwośc zaawansowanej edycji za pomocą programu line6 edit.

Wady

Możliwość zapisu tylko 4'ch presetów. Po dokupieuniu sterownika za 1400 zł można zapisać 36

Extra informacje

~Placek / 2006-10-11

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego wzmacniacza od niedługiego czasu i jestem z niego BARDZO zadowolony. Combo w całości wykonane jest w technologii cyfrowej. Wszystkie symulacje brzmień, od czystych (Roland JC-120), po ekstremalnie przesterowane (Mesa/Boogie Dual Rectifier) są naprawde wiernie odwzorowane. W przypadku tego ostatniego nietrzeba nawet ustawiac pokręteł bass, treble i middle, aby poczuć żołądek w gardle... I to nie jest lampa?! Do jakości wykonanie również nie można mieć zastrzeżeń, a trzeba dodać, że piecyk jest ładniutki :) Sądzę, żę cena jest śmiesznie mała w stosunku do możliwości tego wzmacniacza, a oscyluje ona wokół 2625 PLN.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Instrumenty muzyczne Line 6 Flextone III opinie