Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta używane - sprzedaż
  • /
  • Lider Aut
  • /
  • 1

Opinie o Lider Aut

www.lider-auto.pl/skup-samochodow-aut-uszkodzonych.php

Wrocław

Motoryzacja Lider Aut opinie
Jakość obsługi
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Antonina / 2023-03-06

Wykwalifikowana ekipa, znakomita jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie niższe niż u konkurencji. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Paula / 2023-01-21

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces transakcji przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc sales managera. Ceny jak dla mnie niskie. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i do zobaczenia ponownie.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Łukasz / 2021-11-02

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą uznanie klientów. Dzięki!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Grzegorz / 2021-09-05

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście solidną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Motoryzacja Lider Aut opinie