Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze gitarowe
  • /
  • Laney LA 30 C
  • /
  • 1

Opinie o Laney LA 30 C

Instrumenty muzyczne Laney LA 30 C opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Elektronika
4.5
Jakość wykonania
4.75

Średnia ocen

4.81

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Dorota / 2023-02-22

Na początku miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces współpracy przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie jak najbardziej ok. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Katarzyna / 2023-01-09

Znająca się na rzeczy obsługa, fajna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny wg mnie porównywalne do konkurencji. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

~Endrju / 2009-04-14

Ogólnie bardzo dobre combo, świetnie ciągnie brzmienia czysto akustyczne, jedyna wada to jego tendencje do tracenia niektórych niuansów brzmieniowych, ale prócz tego luksus. Grale na nim na Ibanezie Ew20ZWE, Variaxie 700 i T.Burtonie Se 2006 i w każdym przypadku idealnie oddał brzmienie akustyczne. Co do efektów, to z Variaxem współpracował (wbudowany procesor efektów), z Zoomem A2 już było trudniej, ale pociągnął. Ogólnie wszechstronne combo, wokal brzmiał mi też znakomice, ale trochę za cicho - gitara jednak PRZEBIJA SIĘ PRZEZ PERKUSJĘ! POLECAM POCZĄTKUJĄCYM I NA MAŁE PRÓBY!
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.50
Zalety

Głośne i czyste brzmienie.

Wady

Wokal trochę za cicho, niewystarczająca czułość wejścia do delikatnych solówek.

Extra informacje

mam go od 2 lat, kupiłem za 560zł

~Kris / 2006-11-15

Osobiście używam Laney Lg35r, ale myślę, że to podobna klasa, chociaż w Lg35r mam głośnik 10". 30 watków wystarcza do domowego grania i na próby..jak ktoś się uprze to i na mały koncercik w knajpie wystarczy:) Świetny do bluesa i rocka. Do siania potrzeba podpiąć jakiś metal zone:) Całkiem porządny reverb. Na zakończenie nie zapominajcie że wzmacniacz to nie wszystko..ważna jest dobra gitara, a raczej przetworniki. Jak mamy dobre wiosło to da się z Laneya wiele wyciągnąć.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75

Instrumenty muzyczne Laney LA 30 C opinie