Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Monitory LCD
  • /
  • LG L226WA
  • /
  • 1

Opinie o LG L226WA

Komputery LG L226WA opinie
Cena/Jakość
5
Jakość obrazu
5
Parametry
5
Wyposażenie
4.5

Średnia ocen

4.88

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

~Jan / 2008-10-16

Kupiłem go z pół roku temu i nadal uważam ze to swietny monitor ma bardzo dobra reprodukcje barw przynajmniej według mnie, poza tym wszystko na nim jest ostre i wyraźne, linie sa ciagłe płynne nawet w szybkich akcjach nie ma szarpania ani nic takiego.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

~MAkol / 2008-10-01

Monitorek jest świetny ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolony świetnie się sprawdza praktycznie w każdym zastosowaniu od pracy w windzie przez gry do filmów nie mam z nim żadnych problemów, ogólnie jest super.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
4.75

~Barto / 2007-10-16

Monitor naprawdę super chociaż dzisiaj już go drugi raz wysyłam do serwisu ponieważ pierwszy monitor miał zielonego subpixela a ten teraz ma czerwonego ;/ Niewiem czy ja mam pecha czy już ten model tak ma ;/ Teraz zanim nowy mi wyślą to mają go przetestować zobaczymy czy tym razem będzie wreszcie matryca bez żadnych wad?!

~Sanity / 2007-07-09

Plusy:- brak jakiegokolwiek ‘smużenia’,- dobre kolory i kąty,- możliwość pochylenia ekranu do przodu (-5st.),- duża jasność (od razu zmniejszyłem ją na 65%),- kontrast 3000:1, wprawdzie tylko dynamiczny ale „ciemne” filmy wyglądają całkiem nieźle, - brak poważnych uszkodzeń matrycy (np. wypalone/świecące piksele),- gwarancja 30dni na uszkodzone sub/piksele,- funkcja PIP,- bardzo przyzwoite wyświetlanie niskich rozdzielczości (np. gry w trybie 800x600)Minusy:- widoczne podświetlenie świetlówek (z menu serwisowego mój panel to: CMO22.WIDE),- szybko poruszające się łagodne przejścia kolorów zostają znacznie zniekształcone (to chyba największa wada monitora ujawniająca się przeważnie w filmach),- dwa niewielkie uszkodzenia matrycy (widoczne tylko na czarnym tle),- brak łatwego wyboru źródła PIP (przydałoby się aby mało przydatny (ja go zupełnie wyłączyłem) klawisz ez-zooming można przeprogramować np. na sterowanie PIP)Monitor wybrałem głównie ze względu na mnogość wejść, SAMSUNG który oglądałem (niestety to była matryca A) wypadł gorzej (zwłaszcza słabo oddawał biel). Monitor w skali do 10 oceniam na 9.

Komputery LG L226WA opinie