Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Monitory LCD
  • /
  • LG L192WS
  • /
  • 1

Opinie o LG L192WS

Komputery LG L192WS opinie
Cena/Jakość
5
Jakość obrazu
5
Parametry
5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Halina / 2023-02-15

Kompetentna ekipa, wysoka jakość, sprawna dostawa, ceny moim zdaniem rzeczywiście niskie. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

Hilary / 2023-01-07

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco profesjonalnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny według mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i na pewno będę wracać.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

~Pino / 2007-09-08

LG znów pokazało, że potrafi produkować sprzęt niedrogi i oferujący dobre parametry dla niewymagających użytkowników. Monitorek nie sprawia żadnych problemów. OSD nie wyróżnia się niczym specjalnym ale to co musi mieć to ma. efekt smużenia nie jest tutaj żadnym problemem bo ja zauważam go tylko w czasie przewijania stron co i tak jest widoczne w stopniu bliskim niewidocznego, a podczas grania czy oglądania filmów nie daje po sobie znać ta cecha LCD-eków. Praca na nim to wielka przyjemność a design moim zdaniem nie pozostawia nic do życzenia. jedyne co może sprawiać problemy to obsługa OSD bo przyciski są za monitorem i czasem trzeba "macać" i odliczać który przycisk ma się pod palcem. Dobrze przynajmniej, że są opisane na przednim panelu ;)
Zalety

-Tani monitor który oferuje wszystko czego potrzebują domowi użytkownicy;-Dobry do wszystkiego: gry, filmy, aplikacje biurowe i cała reszta;-najlepsza dla niego rozdzielczość to 1440x900 czyli w pionie masz więcej niz typowy WS (16:10)-design

Wady

-Obsługa przycisków OSD wymaga czasem "macania" przycisków

Extra informacje

Data zakupu: 7 maja 2007; cena:754zł; sklep: AVANS

Komputery LG L192WS opinie