Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Przewoźnicy
  • /
  • LEO Express
  • /
  • 1

Opinie o LEO Express

Podróże i wypoczynek LEO Express opinie
Jakość obsługi
2.58
Oferta
2.75
Poziom cen
2.85
Wygoda
3.03

Średnia ocen

2.80

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

42

dodanych opinii

 

Niezadowolony klient / 2023-03-14

Uważajcie! Kupiłam bilety z kodem promocyjnym, w aplikacji mobilnej była informacja, że mogę anulować bezpośrednio przed odjazdem. Jak się okazało za dzień przed odjazdem nie ma takiej możliwości, ponieważ można było to zrobić do 24 godzin. Infolinia nie pomogła, skarga została również odrzucona. Przewoźnik Leo Express nie przyznaje się do swoich błędów. Nieprawdziwe i błędne informacje o możliwości anulowania biletów doprowadziły do utraty pieniędzy. Nie szanują klientów, zero pomocy, przekładają winę tylko i wyłącznie na klienta!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00

Pasażer 23.12.2022 Kraków Praha / 2023-01-02

Szukam osób które mieli bilet na bezpośredni pociąg na trasie Kraków-Praga LE412-PL dnia 23.12.2022. Jak jesteś tym to wiesz że zmienili pociąg bezpośredni na autobus do Bogumina a stąd pociągiem do Pragi. Też wiesz że nie było możliwości dojechać do Pragi ponieważ w Boguminie już nie było pociągu po naszym przykładzie. A wszystko przez to. Że kierowca zgubiła się w Katowicach a później jeszcze sobie robił przerwę na papierosa .... Serio . A teraz mi mówią że byłem jedynym pasażerom który nie zdarzył na ten pociąg a pamiętam że nas co najmniej było 6
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Tragedia

Extra informacje

kasia nowak / 2021-08-08

BEZNADZIEJNA firma, kupiłam bilet na zły dzień, chciałam go zwrócić w ciągu godziny od zakupu - firma na swojej stronie informuje informuje, że jest możliwość bezpłatnych zwrotów. NIESTETY, aplikacja firmy automatycznie włącza się po czesku, przypadkiem zaznaczyłam chęć dołączenia do ich idiotycznego klubu i teraz nie chcą mi oddać pieniędzy tylko oddają ich równowartość w "LEO kredytach", za które mogę kupić kolejną podróż, której nie potrzebuję. NIE POLECAM - uważajcie na swoje pieniądze!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Wady

nie oddają pieniędzy, choć twierdzą, że nie ma z tym problemu

Extra informacje

Weronika / 2019-12-21

Przewoźnik zmienił godzinę odjazdu autokaru, oczywiście nie informując o tym. Autobus odjechał bez nas, dopiero po telefonach na infolinię dowiedzieliśmy się o zmianie. reklamacja została odrzucona, bo rzekomo "mail został wyslany"- dziwne, gdyż osoby, które kupiły bilet na przejazd przez stronę epodroznik dostały zwrot kosztu natychmiast!! Tylko nas próbowali oszukać i wyprzec się błędu!! Po odwołaniach kase zwrocili, ale tylko za bilet- a gdzie koszty awaryjnego powtotu do polski i chore ceny za połączenia z infolinia?? Nie mowiac juz o tym ze zamawiajac bilet system wbija automatycznie dwa, jak sie nie zorientujesz to zaplacisz podwojnie, albo poniesiesz koszt anulacji biletu!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.75

Kamil / 2019-12-21

Zmienili nam godzinę odjazdu na wcześniejszą o czym nie poinformowali. Dopiero po batalii mailowej i pomocy ze strony innych podmiotów udało się nam odzyskać pieniądze za bilety. Oczywiście o jakiejkolwiek rekompensacie za niekompetencję i wszystkie nasze pozostałe poniesione koszty (powrót do kraju w "trybie awaryjnym" oraz koszta rozmowy telefonicznej z infolinią za granicą.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.75
Zalety

Brak zalet

Wady

Tragiczna i mało kompetentna infolinia. Brak poszanowania klienta.

Extra informacje

Długi czas oczekiwania na infolini

Zygi9000 / 2019-08-21

Jechałem do Warszawy z Katowic. Cena dość wysoka, ale warto. Od razu widać różnicę pomiędzy innymi przewoźnikami - mają pilota, który sprzedaje przekąski, czynną (!) toaletę i koce. Serio!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
3.75
Zalety

Naprawdę luksusowo

Wady

Wysoka cena

Extra informacje

Magdalena / 2019-08-06

Rewelacyjna podróż Katowice - Ostrawa / Ostrawa - Katowice. Pociąg punktualny, cichutki, przemiła pomocna i zaangażowana obsługa. Warunki komfortowe i dobra oferta menu do skorzystania w podróży, Szkoda że tak mało kierunków obsługuje ten przewoźnik. Na pewno polecę go znajomym i sama jeszcze skorzystam z usług Leo Express.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
4.25
Zalety

Punktualny, szybki, cichy, komfortowy z pomocną miłą obsługą

Wady

zbyt mały wybór tras

Extra informacje

wera / 2019-07-18

Dobra jakość w transporcie to podstawa a ta firma jest tego wzorowym przykładem. Polecam i z pewnością na podróże do Pragi będę wybierała tylko Leo. Szkoda jedynie, że nie można pojechać w inne kierunki.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
4.25
Zalety

tanie bilety

Wady

mało połączeń

Extra informacje

riczi / 2019-07-18

Bardzo przyjemna podróż. Komfortowe autobusy oraz bezproblemowa przesiadka na pociąg w Bohuminie. Na plus jasne instrukcje od kierowcy oraz uprzejmość.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
4.75
Zalety

punktualnie

Wady

trochę drogie bilety

Extra informacje

szybko

Kirak / 2019-04-12

Jeśli uważacie, że legendarnie spóźnialskie PKP jest złe to spróbujcie LeoExpress - ekipa dała radę przebić wszelkie dna jakości. Aplikacja, ewidentnie, działa w wyrafinowany sposób: chora na Parkinsona małpa rzuca kostką do pudełka i jeśli wyrzuci parzystą liczbę oczek, aplikacja zadziała tak, jak oczekuje tego klient. Jeśli nie pojawi się losowy błąd (czasami małpa kostkę zje, a bilet zniknie). Informatycy pracujący dla LeoExpress prawdopodobnie nie istnieją, a jeśli istnieją to mógłby ich zastąpić przeciętny piętnastolatek z dostępem do Stack Overflow. Znikające bilety, podwójnie zaksięgowane opłaty, zmiana zarezerwowanego miejsca, brak powiadomień o opóźnieniu - zastanawiam się, czy to niekompetencja czy celowe działanie. Poza tym busy Leo są dla ludzi z zamiłowaniem do własnych kolan pod brodą, palących kierowców i wiecznych spóźnień. Bus przyjechał punktualnie raz, pech chciał, że wtedy skonał ich system informatyczny, a mój bilet zniknął. Bus nie dojechał punktualnie nigdy, ze spóźnieniem precyzyjnie 50-minutowym. Przestałem się już denerwować, obsługa o spóźnieniu doskonale wie, nic nie ma zamiaru zgłaszać nikomu.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Zakłopotane miny obsługi wyglądają na szczere

Wady

Niepunkutalne

Extra informacje

podróżnik / 2018-11-22

podróż z Wiednia 17.11.18 r. o 18.40 biznes -clasą, nie wydano ciepłych napojów i przekąsek oraz soków, chociaż stały w busie.Niemiły kierowca, bardzo delikatnie mówiąc/starszy/ stwierdził że nie jest od tego i że możemy sobie reklamować. Nie zrealizowano w pełni opłaconej usługi. Ciekawe co stało się z wymienionymi produktami.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.75
Zalety

Wady

obsługa w wymienionym dniu

Extra informacje

podróż i obsługa w dniu 11.11.18 r. z łodzi do wiednia przemiła dzięki stiuardesie, mimo opóźnienia.

Edyta / 2018-10-29

Jakiś czas temu kiedy chciałam jechać z Katowic do ostravy nie poinformowali mnie smsem że zmienili lokalizację przystanku. Więc nie odjechalam kiedy miałam i kupiłam bilet na kolejne połączenie dzięki czemu musialam jechać 3 godz później. Jednak dostałam smsa że ten bus przyjedzie 3 godz później niż powinien bo jedzie z Lwowa. Więc musiałam zrezygnowac i pojechać pociągiem. Dzięki czemu zamiast o 13 to w Ostravie byłam o 20. Dzis znów dostałam smsa że będzie opóźnienie ok 3 godziny i ze jeśli to się zmieni to poinformuja mnie smsem. Jako że jest bardzo zimno to czekałam w poczekalni, nie dostałam żadnego smsa o zmianie opóźnienia ale ze z Leoexpress nigdy nic nie wiadomo to wyszlam na przystanek 40 min wcześniej niż miał być w Katowicach. I co? Bus odjechał mi sprzed twarzy! Pani na infolinii stwierdziła że oni o "takich drobnych zmianach opóźnienia" nie informują smsami. KPINA! czyli jak bus może się spóźnić 3 godziny to musicie STAĆ na tym pseudo przystanku nie ważne czy pada deszcz śnieg czy jest - 20 stopni! Ponownie nie miałam jak dostać się do domu i musialam zapłacić 200zl za taksówkę! Największą kpina z jaką się spotkalam! Uważajcie na nich
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Wady

opóźnienia, brak informacji, infolinia, przysyanek

Extra informacje

Miałam być w domu o 16 a byłam o 20!i to dlatego że musiałam wykupić taksówkę!

Angela / 2018-10-22

Trasa Rybnik - Katowice Lotnisko, w poniedzialek w godzinach szczytu - 5 min opoznienia... czysto, wygodnie, bezproblemowo. Jedyny minus to informacja na infolinii ze bilety można kupić tylko internetowo, tymczasem kierowca powiedział ze od jakiegos czasu bezposrednio u niego tez mozna kupic.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
4.75

Komaki / 2018-09-19

Witam Piszę tę opinię dlatego aby uspokoić wszystkich czytających opinie o LEO EXPRESS. Jak widać dużo opinii jest nieprzychylnych a jak wiadomo klient niezadowolony prędzej napiszę opinię niż klient u którego wszystko było OK. Sam czytając opinię o LEO EXPRESS miałem obawy czy na pewno skorzystać z oferty tego przewoźnika, ponieważ jechałem Katowic na lotnisko do Warszawy a czasu między odprawą a planowanym przyjazdem miałem niecałą godzinę. Bus trasę rozpoczynał w Wiedniu a jak wiadomo na tak długiej trasie zawsze może się wydarzyć wypadek losowy (np. korek, złapanie gumy, objazd z powodu wypadku itp.). Z wielką obawą zakupiłem bilet i okazało się, że niepotrzebnie się obawiałem. Autobus przyjechał do Katowic i Warszawy punktualnie i spokojnie udałem się na odprawę na lotnisku. Jak widać nie każdy bus się spóźnia czyli nie jest to norma. A sam autobus komfortowy, obsługa miła, nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam zadowolony klient.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00

Grzegorz / 2018-09-15

Zmieniły się moje plany więc chciałem anulować bilet Ku mojemu zdziwieniu wyświetlił się komunikat ,,Bilet nie istnieje lub został anulowany . Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie" Żenada Odradzam korzystanie
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Brak

Wady

Anulacja nie jest możliwa

Extra informacje

Podrozniczka / 2018-07-29

Wieczne opoznienia .. 1-3h to standard
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Brak

Wady

Drogo, niekomfortowo. Wieczne opoznienia

Extra informacje

Dorota / 2018-05-06

Zostałam oszukana. Kupiłam opcje business z miejscem na nogi. Został podstawiony inny autokar i nie było w ogóle klasy business. Wszystkie miejsca takie same,czyli bardzo mało miejsca na cokolwiek.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Wady

Brak realizacji usługi za którą dopłaciłam, spóźnienie prawie godzinne

Extra informacje

~Tomi / 2017-09-03

Pokonałem z Leoexpress traskę z Radomia do Budapesztu i z powrotem. Autobus czyściutki, cieplutki. Toaleta czyściutka Obsługa milutka. Pozdrowienia dla pani Klary. Kierowcy uprzejmi, pomocni, trzymają się rozkładu jazdy. Wi-fi tylko do Węgier. Cena przyzwoita. Minus tylko jeden- rowery przewożone w bagażniku. Nie wyobrażam sobie by można było przewieźć więcej niż 2 rowery (mój na szczęście był jeden). Jazda z tym przewożnikiem to prawdziwa przyjemność. PozdrWiam
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
4.25
Zalety

Wymienione wyżej

Wady

Przewóz rowerów jako dodatkowa usługa chyba troszkę nie przemyślana, chociaż mój przejechał bez uszczerbku.

Extra informacje

Jechałem pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Koszt całej usługi 181 z groszami.Bilet kupiłem przez Internet.

~Aneta / 2017-08-29

Jechalam leoexpres 23.08 z Łodzi do Zakopanego ,kierowcy bardzo mili,natomiast miejsca w autokarze bardzo mało ,nie wiem jak wytrwali pasażerowie z Ustki ,takimi PKS ami,to można jechać 20,30km a nie 400,...Dodatkowy minus za brak miejsc wykupionych online,jechaliśmy grupa 8osobowa ,każdy powinien mieć swoje miejsce,a siedzieliśmy kazdy w innym końcu ...masakra bo jechaliśmy z dziećmi .Powrót mieliśmy 27.08 o godzinie 17.00 z Zakopanego do Lodzi ,autokar super,poza tym że toaleta zapompowana już na starcie,strach korzystać ,brak wody,kierowca niemily ,żeby nie powiedzieć chamski,na szczęście wysiadł w Częstochowie ,brak przystanków na toaletę ,pierwszy przystanek pod łodzią,Nie polecam Bilety na leoekspress
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
3.25
Zalety

Wady

Extra informacje

Bilety na leoekspress

~jutrzenka112 / 2017-08-26

Ceny biletów podane w Internecie są inne, niz w rzeczywistości co trochę rozczarowuje.Cena biletu z Krakowa do Częstochowy wg inf. internertowej to 20 zł a w rzeczywistości to, 30 zlPodział miejsc w autokarze na lepsze dla business class i gorsze jest również rozczarowujący. Nie można ich zająć, choć przez cały czas podróży są puste.Po kupieniu biletu u kierowcy i próbie zajęcia tych miejsc, obsługa prosi o ich opuszczenie.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.50

Podróże i wypoczynek LEO Express opinie